• +420 731 159 137

Grenade Black OPS 100 kapslí - Grenade

Grenade Black OPS 100 kapslí - Grenade

Grenade Black OPS 100 kapslí - Grenade

Cena: 999
DPH: 15%, Cena bez DPH: 869 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Kód zboží: 51549349
Výrobce: GRENADE®

Grenade Black Ops™ představuje novou vývojovou verzi termogenních stimulátorů z kategorie „hardcore“, navazující na základní verzi Grenade. Tato zesílená verze má oproti základní verzi Grenade zrychlený nástup účinku a silnější stimulační efekt. Díky své "zesílené" kompozici je Grenade Black Ops™ vhodný zejména pro muže.

Zaměření produktu: Produkt je vhodný pro všechny aktivní jedince a sportovce, zaměřené na odbourávání a spalování tuku. Grenade Black Ops™ je ideální volbou pro intenzivní, intervalové tréninky jako je např. HIIT (High Intensity Interval Training), tréninky v pozdních večerních hodinách atd.

Doplněk stravy. Určeno pro zvláštní výživu

SLOŽENÍ 

Grenade Black OPS 100 kapslí

obsahuje: viz tabulka složení , další složky - plnidlo (mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý), želatinová kapsle (čištěná voda, barviva (briliantová modř, prášek z červené řepy, dioxid titaničitý)).

DÁVKOVÁNÍ 

Grenade Black OPS 100 kapslí

pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli dvakrát denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 2 kapsle hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 2 kapsle 30 minut před obědem, zapijte vodou. Při explozivním cvičení dávkujte 2 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE dávku 4 kapsle denně!

Pozn. Uzávěr GRENADE není šroubovací, ale jedná se o tzv. „pojistný uzávěr na západku“, který otevřete vyklopením horní části do strany“ za úchop.

Upozornění:

 

  • Obsahuje kofein!
  • Dodržujte doporučený postup dávkování!
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Skladujte na suchém místě.
  • POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let.
  • Neužívejte, pokud současně užíváte předepsané léky, pokud trpíte vysokým krevním tlakem, pokud jste diabetik, těhotná nebo kojící žena, pokud máte anémii, alergii na acylpirin, dysfunkci ledvin nebo jater, neurózu, deprese, trpíte úzkostí, epileptickými záchvaty, srdeční nepravidelností jakéhokoliv typu, pokud máte feochromocytomen, potíže s močením nebo zbytnění prostaty.
  • Ihned přestaňte užívat a poraďte se svým lékařem, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy

Vitamíny a minerály

 

v 1 kapsli

v 1 dávce 2 kapsle

Vitamín B3 - niacin

7,5 mg

15 mg

Vitamín B6 - pyridoxin

2,5 mg

5 mg

Chrom

10 mcg

20 mcg

Ostatní a speciální doplňky

 

v 1 kapsli

v 1 dávce 2 kapsle

Bioperine®

2,5 mg

5 mg

Cayenne extrakt - extrakt z kayenského pepře

125 mg

250 mg

Extrakt ze zeleného čaje - Green Tea Extract

50 mg

100 mg

Cholin

110 mg

220 mg

Kakaový prášek - Theobroma Cacao

50 mg

100 mg

Kofein

147,5 mg

295 mg

Taurin

137,5 mg

275 mg

Modro-zelená řasa (Aphanizomenon flos-aquae)

10 mg

20 mg

N Methyl Tyramin

10 mg

20 mg