• +420 731 159 137

Scitec EGG Amino 250 kapslí

Scitec EGG Amino 250 kapslí

Scitec EGG Amino 250 kapslí

Cena: 32817% sleva!
Jednotková cena: 131.2 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 285 Kč
Původní cena: 395 Kč, ušetříte: 67
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Vaječná bílkovina je standartem mezi bílkovinami. Užívání esenciálních aminokyselin je pro nás velmi důležité z důvodu, že si je tělo nedokáže vytvořit samo. Proto je třeba je přijímat a doplňovat jako součást potravy.

Produkt obsahuje dalších 9 aminokyselin, které si organismus nedokáže sám sloučit: histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, triptofan, valin. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) jsou esenciální aminokyseliny a tvoří více než 35% zásob základních aminokyselin nacházejících se ve svalových bílkovinách.

EGG AMINO je vyroben z vaječné bílkoviny, která je základem aminokyselinových zdrojů produktu. Tento produkt je navíc obohacen o extra dávku taurinu a L-glutaminu, což jsou aminokyseliny s největším zastoupením v lidské krvi.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5 kapslí) denně mezi jídly, kdy by mohlo vzniknout nebezpečí porušení dusíkové rovnováhy či její obrácení na negativní stranu. Druhou dávku 5 tablet užijte ještě před spaním, zabráníte tak proteinovému rozpadu během spánku a pomůžete tak tělu v regeneraci.

Při vytrvalostních sportech (např. fotbal, hokej, tenis, cyklistika,…): Doporučuje se užívat 1 dávku (5 kapslí) ihned po ukončení sportovní aktivity a druhou dávku (5 kapslí) před spaním.

V obou případech zabráníte proteinové rozpadu, tělo tak nebude používat vaše svalové buňky k obnově energetických zdrojů a také pomůžete Vašemu tělu v regeneraci.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 kapslí (1 dávka)

Energetická hodnota

10 kcal

Bílkoviny

2,5 mg

 

Profil aminokyselin:           

 

Aminokyseliny

5 kapslí (1 dávka)

L-Alanin

139 mg

L-Arginin

132 mg

L-Aspartová kyselina

230 mg

L-Glutamin

345 mg

L-Glycin

78 mg

L-Histidin*

52 mg

L-Isoleucin*

122 mg

L-Leucin*

191 mg

L-Lysin*

143 mg

L-Methionin*

85 mg

L-Phenylalanin*

132 mg

L-Prolin

87 mg

L-Threonin*

102 mg

L-Tyrosin

89 mg

L-Serin

155 mg

L-Valin

155 mg

L-Cystein

61 mg

L-Tryptofan

37 mg

SLOŽENÍ:

Vaječná bílkovina, Taurine, L-Glutamine, stearát hořečnatý, želatina (kapsle).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kombinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.