• +420 731 159 137

Scitec DAA Pro 120 kapslí

Scitec DAA Pro 120 kapslí

Scitec DAA Pro 120 kapslí

Cena: 339
Jednotková cena: 282.5 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 295 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

DAA PRO je produkt, který zkombinoval populární kyselinu d-asparátovou v kombinaci s N-dimetylglycinem, zinkem a kyselinou pantotenovou. Zinek používáme pro udržování a podporu normální hladiny testosteronu v krvi, přispívá k normální plodnosti a reprodukční schopnosti, hraje také roli při normální syntéze bílkovin. * Kyselina pantothenová přispívá k normální syntéze a látkové přeměně steroidních hormonů, vitamínu D, k jednotlivých neurotransmitter a k tlumení vyčerpání a pocitu únavy. * DAA PRO se těší velké popularitě v kruhu kulturistů i v kruhu sportovců různých sportovních odvětví, kteří se zdržují užívání anabolických steroidů. Tato plně legální komplexní formule DAA PRO se zakládá na vědecky podložených účinných látkách.

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (4 kapsle) denně s jídlem po dobu 1-3 měsíce, pak musí následovat nutná přestávka alespoň 1 měsíc.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4 kapsle (1 dávka)

Zinek

1,5 mg

Kyselina pantothenátová

0,9 mg

Kyselina asparátová

3000 mg

N,N-Dimethylglycin

200 mg

SLOŽENÍ:

Kyselina d-asparátová, N,N-Dimethylglycine HCl, protispékavé látky (stearát hořečnatý), monohydrát síranu zinečnatého, D-pantothenát vápenatý, želatina (kapsle).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kobinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.