• +420 731 159 137

Scitec Anti-Cortisol 90 kapslí

Scitec Anti-Cortisol 90 kapslí

Scitec Anti-Cortisol 90 kapslí

Cena: 369
Jednotková cena: 4.1 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 321 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Anti-Cortisol je komplexní formulí pro podporu imunitního systému, kterou je třeba aplikovat především jako potréninkový komplex, což znamená po vysoké zátěži (tréninku, sportovním výkonu).

Hořčík obsažený v Anti-Cortisol přispívá k normální syntéze bílkovin, ke správné činnosti nervového systému (k neurotransmisi, svalovým kontrakcím a kontrakcí srdečního svalu), také k tlumení pocitu únavy a vyčerpanosti, k normální tvorbě energie tvořené procesy látkové přeměny a k rovnováze elektrolytů.

Vitamín C pomáhá chránit buňky, přispívá ke správnému slučování kolagenu, což přispívá ke správné činnosti chrupavek, kostí, krevních destiček, dásní, zubů a pokožky. Vitamin C rovněž přispívá k udržování správné činnosti imunitního systému během a především po intenzivním fyzickém výkonu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (2 kapsle) bezprostředně po tréninku. Další dávku můžete užívat během dne spolu s jídlem a ve večerních hodinách.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle (1 dávka)

L-glutamin

530 mg

Bitter Melon

200 mg

Vitamín C

200 mg (250% DDD)

Hořčík

107 mg (28% DDD)

SLOŽENÍ:

L-glutamin, momordica charantia, kyselina askorbová, oxid hořečnatý, stearát hořečnatý, želatina (kapsle).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kobinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.