• +420 731 159 137

Scitec Creatine Pyruvate 100 kapslí

Scitec Creatine Pyruvate 100 kapslí

Scitec Creatine Pyruvate 100 kapslí

Cena: 335
DPH: 15%, Cena bez DPH: 291 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kreatin pyruvát je nově navrženou sloučeninou, přípustnou účinnou látkou, která vzniká sloučením dvou látek pyruvátu (kyselina pyrohroznová) s kreatinem monohydrátem. Záměrem bylo vytvořit kombinaci dvou látek, které v našem organismu hrají důležitou roli.

Kreatin je organickou kyselinou obsahující dusík, který se vyskytuje v těle obratlovců. 95% kreatinu se nachází ve svalstvu. Napomáhá v zásobování všech buňek energií, v první řadě však svalových buněk.

Pokud naší stravu obohatíme o kreatin, svaly ho tak budou skladovat ve větším množství. Je vědecky dokázáno, že kreatin užívaný v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časovým trváním prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo také intervalový kardio trénink. * Pyruvát (kyselina pyrohroznová) je součástí Krebsova cyklu, což je jeden z cyklů tvorby energie. *

*Vědecky dokázané tvrzení povolené Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (2 kapsle) 2-4krát denně na lačný žaludek s dostatečným množstvím tekutim, nejlépe před tréninkem a po tréninku s jídlem (s jednoduchými sacharidy).

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle (1 dávka)

Energetická hodnota

15 kcal

Kreatin-pyruvát

1400 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin pyruvát, stearát hořečnatý, želatina (kapsle).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kobinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.