• +420 731 159 137

Scitec Creatine Caps 250 kapslí

Scitec Creatine Caps 250 kapslí

Scitec Creatine Caps 250 kapslí

Cena: 386
Jednotková cena: 154.4 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 336 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Kreatin je organickou kyselinou obsahující dusík, který se vyskytuje v těle obratlovců. 95% kreatinu se nachází ve svalstvu. Napomáhá v zásobování všech buňek energií, v první řadě však svalových buněk tak, že zvyšuje tvorbu adenosin-trifosfátu (ATP). Adenosin-trifosfát (ATP) slouží jako energetická zásoba na buněčné úrovni a mimo jiné zajišťuje stažení svalu.

Je vědecky dokázáno, že kreatin užívaný v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časovým trváním prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo také intervalový kardio trénink. *

Adenosin-trifosfát (ATP) se skládá z jedné molekuly adeninu, ribózy a tří fosfátových skupin. Často je nazýván mezibuněčnou transportní molekulou. Je přenašečem chemické energie v buňkách, která je potřebná při výměně látek ATP.

Již po 30-ti dnech „nabíjecí fáze“ a nasycení svalů kreatinem, můžete pozorovat výrazný nárůst síly a výkonu!

* Vědecky dokázané tvrzení Evropským úřadem pro bezpěčnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Standardně se doporučuje užívat 2-3 kapsle denně na lačný žaludek s dostatkem tekutin, především během 30 minut před a po tréninku v kombinaci s jídlem, nejlépe s jednoduchými sacharidy. Po 8 týdnech nepřetržitého užívání Creatine Caps je doporučována několikatýdenní přestávka.

Pro silové sporty je během „nabíjecí fáze“ doporučeno užívat do 30 minut před a po tréninku minimálně 5-7 kapslí denně. V prvních 5ti dnech by se celková dávka kreatinu měla pohybovat kolem 25-30 kapslí užívánou během celého dne (ideálně např. 3-4krát denně). Během "udržovací fáze"jsou dávky sníženy na 5-7 kapslí denně (při hmotnosti cca 60-80 kg).

Konzumujte maximálně 4 dávky po 5–7 kapslích Creatine Caps denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle (1 dávka)

Energetická hodnota

7 kcal

Kreatin monohydrát

650 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin monohydrát.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Používejte tento produkt v kobinaci s jídlem jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv jako náhradu stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.