• +420 731 159 137

Scitec BCAA + Glutamine Xpress 600 g

Scitec BCAA + Glutamine Xpress 600 g

Scitec BCAA + Glutamine Xpress 600 g

Cena: 648
Jednotková cena: 108 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 563 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

  • 10.000 MILIGRAMŮ!
  • MEGA DÓZA! POMĚR 1:1!
  • OBOHACENÝ O TAURIN!
  • FORMULE BEZ CUKRŮ!

Leucin, isoleucin a valin patří do skupiny aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) podporujících růst svalové hmoty. BCAA patří mezi 9 esenciálních aminokyselin v lidském organismu, což znamená, že si je tělo nedokáže samo vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je každodenní strava nebo doplňky výživy. Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří 35 % zásob esenciálních aminokyselin svalových bílkovin. Glutamin patří v kruhu sportovců mezi nejpopulárnější účinné látky. Nemůže chybět ani v naší formuli. Kromě toho, produkt BCAA + GLUTAMINE XPRESS je obohacen i o taurin.

Kombinace vysoké dávky BCAA a glutaminu v poměru 1:1 v tomto vědecky vyvinutém prášku pomáhá při regeneraci svalstva během tréninků při vysoké intenzitě a po nich, předcházejíc tak nechtěnému odbourávání svalové hmoty.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (12 g) denně nápojového prášku BCAA + Glutamine Xpress důkladně rozpuštěného v 600 ml vody. Doporučuje se užívat v době kolem tréninku nebo během tréninku a nebo také k jídlu.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

10 g (1 dávka)

L-leucine

2500 mg

L-isoleucine

1250 mg

L-valine

1250 mg

L-Glutamine

5000 mg

Taurine 300 mg

SLOŽENÍ:

Příchuť ovocná žvýkačka: L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, arómy: kivi, žltý melón, marhuľa; taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; látka pre reguláciu kyslosti: bezvodá kyselina citrónová;, farbivá: riboflavín, Brilliant Green (tartrazín*, patentovaná modrá V).

Příchuť limetka: L-Glutamine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Acidity Regulators (DL-Malic Acid, Citric Acid Anhydrous), Flavors (Lemon, Lemon Grass), Taurine, Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Color (Riboflavin).

Příchuť jablko: L-Glutamine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Acidity Regulators (DL-Malic Acid, Citric Acid Anhydrous), Flavors (Apples), Taurine, Sweeteners (Sucralose, Acesulfame K), Malt Extract (from Barley).

* Může mít nežádoucí účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.