• +420 731 159 137

Fitness Authority Gear Crea Shock 151 g

Fitness Authority Gear Crea Shock 151 g

Fitness Authority Gear Crea Shock 151 g

Cena: 469
Jednotková cena: 310.6 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 408 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Crea Shock ..... Skutečný pokrok ve světě kreatinových suplementů.

Je dobře prozkoumán obrovský přínos kreatinu pro kulturisty, kteří praktikují cvičení s krátkými, ale za to intenzivními a tvrdými výkony. V odborné literatuře je věnováno mnoho prostoru pro popis funkce kreatinu, který byl aplikován za účasti některého z monosacharidů jako například dextrózy. Bylo zjištěno, že kreatin pomáhá dodávat energii do svalových buněk a funguje jako zásobárna fosfátu, který se využíván pro regeneraci ATP (adenosintrifosfát - hlavní energetický zdroj pro příčně pruhované svaly během jejich krátkého a intenzivního výkonu). Když se sval smrští, ATP ztrácí svou fosfátovou složku, čímž se generuje energie nutná pro svalovou práci. Kreatin je zdrojem pro náhradu využitých fosfátů, tedy materiálem pro resyntézu ATP. S cílem redukovat příjem cukrů byl na jejich místo zakomponován extrakt pískavice (řecké seno).

Crea Shock ... obsahuje formy kreatinu s lepší vstřebatelností než kreatin monohydrát.

Kreatin HCL a kreatin nitrát jsou lepšími zdroji kreatinu, protože molekulová skupina hydrochloridu a dusičnanu snižuje pH, tedy zvyšuje kyselost, což umožňuje rychlejší a důkladnější rozpustnost ve vodě. Čistota je klíčem k efektivitě. Crea Shock se rozpouští téměř okamžitě, bez nežádoucí sedimentace. To přispívá ke snížení nadýmání a žaludečním potížím, které se někdy objevují u kreatin monohydrátu.

Crea Shock ... ideální kreatinová formule pro těžký a intenzivní tělesný výkon.

Beta - alanin je neesenciální aminokyselina a je jediná beta forma aminokyseliny vyskytující se volně v přírodě. Beta - alanin je stavební kámen karnosinu, látky, která pomáhá ve svalových tkáních udržovat kyseliny a odstraňuje konečné škodlivé odpadní produkty metabolismu (poškozené řetězce bílkovin, cukr a fosfolipid).

Crea Shock ... Silnější, rychlejší a zdravější ....

Výrobce: V licenci pro G.E.A.R. 836 Grundy Ave. Holbrook NY 11741 vyrábí Fitness Authority.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5 g – 1 odměrka) rozmíchanou v 150-200 ml vody, 1 ½ dávky vypijte před tréninkem a 2 ½ dávky v průběhu nebo ihned po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 odměrka)

Vitamín B6

1 mg

Kreatin HCl

2 g

Kreatin nitrát

1 g

Beta - alanin ( jako CarnoSyn ® )

1 g

Extrakt z Pískavice (řeské seno)

200 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin hydrochlorid , kreatin nitrát , beta - alanin (např. CarnoSyn ®) , aroma, extrakt ze semen pískavice Trigonella foenum - graecum L., barviva (antokyany), sladidla (sukralóza), protispékavé látky (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nekombinujte s jinými zdroji kofeinu (kola, káva, černý čaj). Není vhodné pro osoby s kardiovaskulárními problémy. Nekombinujte s alkoholem, s léky, ani volně prodejnými. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.