• +420 731 159 137

Fitness Authority Xtreme Thyroburn 120 tablet

Fitness Authority Xtreme Thyroburn 120 tablet

Fitness Authority Xtreme Thyroburn 120 tablet

Cena: 449
Jednotková cena: 374.17 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Skladem

Vylepšené složení „spalovače tuku" Silný účinek jen díky přírodním rostlinným extraktům

Populární „spalovač tuku” známý svou účinností, v nové vylepšené verzi se silnějším složením.

Xtreme Thyroburn ® je vysoce pokročilý a silný přípravek obsahující stimulátory metabolismu a přírodní složky s lipotropními účinky, které prostřednictvím synergického účinku zvyšují termogenezi a odbourávají tuk.

Xtreme Thyroburn ® je směsí extraktů ze zeleného čaje, tamarindu malabarského, zázvoru, kajenského pepře a kofeinu. Tato směs je nositelkou vysoce účinných termogenních látek (kofein, synefrin, gallát (EGCG)), které způsobují silnou redukci tukových tkání.

Extrakt z listů zeleného čaje obsahuje epigalokatechin galát (EGCG) , který usnadňuje metabolismus tuků, posiluje a chrání imunitní systém před škodlivými účinky volných radikálů a má velmi pozitivní vliv na činnost oběhového systému.

Kofein je látka, která blokuje adenosinové receptory v mozku, což snižuje příznaky únavy a povzbuzuje ke zvýšené fyzické a psychické výkonnosti. Kromě toho umožňuje lepší využití kyslíku během vytrvalostních (aerobních) a silových (anaerobních) cvičení.

Zázvorový extrakt obsahuje aktivní gingeroly, které mají za následek zvýšení množství kyslíku v těle, čímž se zvyšuje úroveň přeměny energie a velké množství mastných kyselin je využíváno jako zdroj energie.

Extrakt z kajenského pepře obsahuje kapsaicin, což je látka snižující schopnost hromadění a ukládání tukových buněk.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 3 tablety denně (před tréninkem, před jídlem). Neužívejte později než 4 hodiny před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 tablety

Vinan L-karnitinu

1466 mg

-   z toho L-karnitin

1105 mg

L-tyrosin

500 mg

Extrakt z listů zeleného čaje

75 mg

-   z toho EGCG

33,7 mg

Extrakt z kajenského pepře

100 mg

Extrakt z tamarindu malabarského

125 mg

-   z toho HCA

75 mg

Zázvorový extrakt

50 mg

Extrakt z listů zeleného čaje

250 mg

-   z toho kofein

200 mg

Cholin bitartát

243 mg

-   z toho cholin

100 mg

Chróm

60 mg

Sodík

30 mg

 

SLOŽENÍ:

Vinan L-karnitinu, plnidlo (E 460), L-tyrosin, maltodextrin, extrakt z listů zeleného čaje (Camelia sinensis L.Kuntze, 80% kofeinu), cholin bitartrát, chlorid draselný, povlak tablety (leštící látky(E463,E464), barviva (E171,E172,E102*,E132,E129*)), citrát sodný, extrakt z plodů tamarindu malabarského (Garcinina cambogia (Gaertn.) Desr., 60% HCA), protispékavé látky (E470b, E551), prášek z plodů kajenského pepře (Capsicum annuum (Linn).), extrakt z listů zeleného čaje (Camelia sinensis L.Kuntze, 45% EGCG), prášek z kořene zázvoru (Zingiber officinale Roscoe), zpevňující látka (E 464), chlorid chromitý. * mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.