• +420 731 159 137

Fitness Authority Multi Active Formula 60 tablet

Fitness Authority Multi Active Formula 60 tablet

Fitness Authority Multi Active Formula 60 tablet

Cena: 159
Jednotková cena: 2.65 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 138 Kč
Dostupnost: Skladem

Silný komplex vitamínů a minerálů obohacený o bioflavonoidy a bylinné výtažky. Multi Active Formula je komplex vitamínů a minerálů obohacený o bioflavonoidy, bylinné výtažky z ginko biloby, Saw Palmetta (serenoya plazivá), kopřivy, dýně a černého pepře. Produkt byl vyvinut speciálně pro sportovce absolvující náročné tréninky a osoby s aktivním životním stylem, které mají zvýšené požadavky na příjem vitamínů a minerálů. Dávkování suplementem Multi Active Formula tyto požadavky plně pokrývá. Přídavek extraktu Ginkgo Biloby podporuje krevní oběh a pomáhá udržovat soustředěnost i po velmi vyčerpávajících trénincích. Extrakt z kopřivy je dodán za účelem podpory tělesné síly a ochrany kostí po těžkém tréninku. Dýňová semínka mají sloužit k dodání energie potřebné pro dlouhá a náročná cvičení.

Vitamín A přispívá: k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního vidění, k udržení normálního stavu pokožky, k udržení normální sliznice, k normálnímu metabolismu železa a také se podílí na procesu dělení buněk.

Vitamín D přispívá: k normální absorpci a využití vápníku a fosforu, k normální hladině vápníku v krvi, k udržení normálního stavu kostí, k udržení normální funkce svalů, k udržení normálnímu stavu chrupu, k normální funkci imunitního systému a rovněž se podílí na procesu dělení buněk.

Vitamín E přispívá: k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamín C přispívá: k normální tvorbě kolagenu, normální funkci pokožky, zubů, chrupavek, kostí a dásní, k udržení normální funkce imunitního systému - v průběhu i po intenzivním tělesném cvičení, k ochraně buněk před oxidačním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu a také zvyšuje vstřebávání železa.

Vitamín B1 (thiamin) přispívá: k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci nervového systému, k normální funkci psychiky, k normální funkci srdce.

Vitamín B2 (riboflavin) přispívá: k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti nervové soustavy, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k udržení normální sliznice, k udržení normálního stavu červených krvinek, k udržení normálního vidění, k udržení normálního stavu pokožky , k normálnímu metabolismu železa.

Kyselina pantotenová přispívá: k normální duševní výkonnosti, k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, Vitamínu D a některých neurotransmiterů.

Niacin přispívá: k normální funkci psychiky, k udržení normálního stavu pokožky, k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu fungování nervového systému, k udržení normální sliznice.

Vitamín B6: k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu fungování nervového systému, k regulaci hormonální aktivity, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci psychiky, k normální syntéze cysteinu.

Vitamín B12 přispívá: k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci imunitního systému, k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normální tvorbě červených krvinek, k normální funkci psychiky, rovněž se podílí na procesu dělení buněk.

Kyselina listová přispívá: k normální krvetvorbě, k normální syntéze aminokyselin, k normálnímu metabolismu homocysteinu, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci imunitního systému, k normální funkci psychiky, také se podílí na procesu dělení buněk.

Biotin přispívá: k normální funkci psychiky, k normálnímu metabolismu makroživin, k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálního stavu pleti a vlasů, k normálnímu fungování nervového systému, k udržení normální sliznice.

Hořčík přispívá:

k rovnováze elektrolytů, k normální funkci svalů, k normální syntéze bílkovin, k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení únavy a vyčerpání, k normálnímu fungování nervového systému, k udržení normálního stavu kostí, k udržení normálního stavu chrupu, k normální funkci psychiky, rovněž se podílí na procesu dělení buněk.

Draslík přispívá: k normální funkci svalů, k normální funkci nervového systému, k udržení normálního krevního tlaku.

Vápník přispívá: k normální srážlivosti krve, k normální funkci svalů, k normální neurotransmisi, je rovněž potřebný pro udržení normální stavu chrupu a pro udržení normálního stavu kostí, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální funkci trávicích enzymů a také se podílí na procesu buněčného dělení.

Zinek přispívá: k normální syntéze DNA, k normální syntéze bílkovin, k normálnímu stavu kognitivních funkcí, k normálnímu metabolismu mastných kyselin, k normálnímu metabolismu sacharidů, k normálnímu metabolismu makroživin, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a kůže, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k udržení normálního stavu kostí, k udržení normálního vidění, k normální plodnosti a schopnosti reprodukce, k normálnímu metabolismu vitamínu A, a také se podílí na procesu dělení buněk.

Železo přispívá: k normální kognitivní funkci, k normálnímu energetickému metabolismu, k normálnímu transportu kyslíku v těle, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, také se podílí na procesu dělení buněk.

Mangan přispívá: k udržení normálního stavu kostí, k normálnímu energetickému metabolismu, k normální tvorbě pojivové tkáně, k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Chrom přispívá:

k normálnímu metabolismu makroživin, k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Měď přispívá: k normálnímu transportu železa v těle, k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálnímu stavu pojivových tkání, k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k normálnímu fungování nervového systému, k normálnímu stavu vlasů a pigmentace kůže.

Jód přispívá: k normální kognitivní funkci, k normálnímu energetickému metabolismu, k normálnímu fungování nervového systému, k normální produkci hormonů štítné žlázy a normální funkci štítné žlázy, k udržení normální pleti.

Selen přispívá: k normální funkci štítné žlázy, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k normální funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu vlasů a nehtů, k normální spermatogenezi.

Molybden: se podílí na metabolismu sulfidových aminokyselin.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1-2 tablety denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 tableta

Vitamín A

600 mcg

Vitamín D

5 mcg

Vitamín E

10 mg

Vitamín C

125 mg

Vitamín B

10 mg

Vitamín B2

10 mg

Vitamín B6

5 mg

Vitamín B12

7,5 mcg

Biotin

150 mcg

Kyselina listová

200 mcg

Niacin

15 mg

Kyseliny pantothenová

6 mg

Hořčík

75 mg

Vápník

60 mg

Draslík

150 mg

Zinek

5 mg

Železo

1,5 mg

Mangan

1,5 mg

Měď

255 mcg

Jód

75 mcg

Chrom

75 mcg

Selen

37,5 mcg

Molybden

25 mcg

Extrakt z plodů hořkého pomeranče

(z toho citrusové bioflavonoidy)

83,3 mg

Extrakt z Saw palmetto (25% mastných kyselin)

40 mg

Extrakt z dýňových semen

30 mg

Extrakt z listů kopřivy

30 mg

Extrakt z listů Ginkgo biloby

5 mg

Kyselina alfa-lipoová

5 mg

Extrakt z černého pepře (BioPerine®)

0,5 mg

SLOŽENÍ:

Komplex vitamínů a minerálů [chlorid draselný, uhličitan vápenatý, vitamín C (kyselina L-askorbová), oxid hořečnatý, citronan hořečnatý, citrát vápenatý, vitamín E (DL-alfa-tokoferol-acetát), nikotinamid, citrát draselný, vitamín B1 (thiamin mononitrát), vitamín B2 (riboflavin), seleničitan sodný, kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamín A (retinol acetát), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), citrát hořečnatý, oxid zinečnatý, fumarát železnatý, citrát zinečnatý, vitamín D (cholekalciferol), citrát měďnatý, vitamín B12 (kyanokobalamin), chlorid chromitý, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), D-biotin, jodid draselný, molybdenan sodný], plnidla (E460, E466, E464), extrakt z plodů hořkého pomeranče (60% citrusové bioflavonoidy) (Citrus aurantium L. var. Amara), protispékavé látky (oxid křemičitý, stearát hořečnatý), stabilizátor E1420, potahový materiál (E464, E1521), extrakt z Saw palmetto (Serenoa repens Hook.), extrakt z dýňových semen (Cucurbita pepo L.), extrakt z listů kopřivy (Urtica dioica L.), extrakt z listů Ginkgo biloby (Ginkgo biloba L.), kyselina alfa-lipoová, BioPerine® (extrakt z černého pepře (Piper nigrum L.)).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.