• +420 731 159 137

Fitness Authority Xtreme Hydrolyzed Protein 2000 g

Fitness Authority Xtreme Hydrolyzed Protein 2000 g

Fitness Authority Xtreme Hydrolyzed Protein 2000 g

Cena: 1 449
Jednotková cena: 72.45 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1260 Kč
Dostupnost: Skladem

Unikátní směs dvou účinných, vysoce kvalitních, hydrolyzovaných bílkovin. -jedinečné složení - okamžitá vstřebatelnost -bílkoviny s nejvyšší biologickou hodnotou -vysoký obsah bílkovin! -urychluje proteinovou syntézu, regeneraci po tréninku -bez přidaného cukru, nízký obsah tuku -umocňuje odolnost organismu -oddaluje čas únavy během cvičení -pomáhá zvyšovat tělesnou výkonost

Vysoce pokročilá proteinová směs složená z hydrolyzovaného izolátu syrovátkové bílkoviny Optipep® obohacená o unikátní patentovanou směs PeptoPro ® (hydrolyzovaný mléčný kasein). Na vysoké kvalitě Xtreme HP ® Proteinu se významně podepisují enzymy použité při výrobě, které hydrolýzou bílkovin dodávají tělu snadno vstřebatelné peptidy, a zároveň odstraňují pro hydrolyzáty typickou hořkou chuť. Snadno vstřebatelné dipeptidy, tripeptidy a aminokyseliny zajišťují pozitivní dusíkovou bilanci po dobu několika hodin od požití a umožňují tělu zrychlení syntézy proteinů a snížení svalového katabolismu. Xtreme HP ® Protein užíván ihned po tréninku posiluje imunitní systém a účinně regeneruje svalstvo. Xtreme HP ® Protein je určen zejména pro profesionální sportovce a aktivní jedince, kteří touží po správné funkci svalové soustavy a rychlé tělesné adaptaci během období zátěže či intenzivních tréninků.

Co jsou peptidy ? Peptidy se skládají z řetězců aminokyselin. Pokud se spojí dvě aminokyseliny do řetězce, vznikne tzv. dipeptid, tři aminokyseliny tzv. tripeptid a pokud se jedná o celou řadu aminokyselin, jedná se o tzv. polypeptid nazývaný rovněž protein neboli bílkovina. Veškeré proteiny, které konzumujeme každý den, jsou polypeptidy, které musí být v našem zažívacím traktu nejprve rozloženy na jednotlivé aminokyseliny. Aminokyseliny jsou stavebními prvky proteinů a peptidů a tím tedy i základní součástí veškerého života na této planetě. Např. pro tvorbu svalové substance potřebuje náš organizmus proteiny každý den.

Jaká pozitiva mají malé peptidy oproti normálním peptidům ?

Velká část aminokyselin obsažených v potravinách se při trávení ztrácí. Peptidy obsažené v H.P. Proteinu – zejména v dipeptidech a tripeptidech – jsou naproti tomu tak malé, že organizmus je může vstřebat a zpracovat přímo po požití bez jakékoliv ztráty času a energie. Tělo tak získává větší množství aminokyselin a může je zpracovat rychleji, než by mohl při normálním přísunu proteinu prostřednictvím běžné stravy. Díky H.P. Proteinu® se do organizmu dostávají veškeré esenciální, tj. životně nezbytné aminokyseliny – avšak bez tuku, cholesterolu, purinu, mléčného cukru (laktózy) a jiných alergenů, které se do těla mohou dostat s běžnou potravou bohatou na bílkoviny.

Výhody H.P. Protein: Xtreme Hydrolyzed Protein lze konzumovat bezprostředně po tréninku ! Je vhodný pro sportovce, zejména kulturisty, se zvýšenou potřebou příjmu bílkovin. Ulehčuje trávicímu traktu Co je Optipep®? Optipep® je řada hydrolyzátu bílkovin původem ze syrovátkové bílkoviny. V případě hydrolyzátu z izolátu syrovátkové bílkoviny, obsahuje 90% bílkovin. Proces hydrolýzy enzymaticky tráví (štěpí) bílkoviny na manší frakce (di-tri peptidy). Optipep se vyrábí bez GMO potravinářských enzymů, které jsou vybírány se zvláštním důrazem na snížení hořkosti. Po hydrolýze jsou tyto enzymy tepelně inaktivovány. Hydrolyzát syrovátkového izolátu obsahuje méně než 0,1% laktózy !

Co je PeptoPro® ? PeptoPro® je hydrolyzovaný protein odvozen z kaseinu (mléčné bílkoviny). Díky unikátní technologií výroby, tzv. řízená hydrolýza, byla eliminovaná hořká chuť, která je typická pro ostatní hydrolyzované zdroje bílkovin. Díky řízené hydrolýze má PeptoPro® neutrální chuť. PeptoPro® obsahuje di a tripeptidy.

Optipep ® je registrovaná ochranná známka společnosti Carbery Milk Products Ltd. PeptoPro ® je registrovaná ochranná známka společnosti Royal DSM N.V. AMINOGEN ® je registrovaná ochranná známka společnosti Triarco Industries, chráněná patentovým úřadem U.S. Patent No. 5,387,422.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Pro syntézu bílkovin: se doporučuje užívat 3-4 dávky (35 g – 1 dávka – 1 odměrka) denně (po snídani, 60-90 minut před tréninkem, ihned po tréninku a 30-60 minut před spaním). Pro regeneraci: se doporučuje užívat 1 dávku (35 g – 1 odměrka) bezprostředně po tréninku a další 30 až 60 minut před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

35 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

124 kcal

Tuky

0 g

-   z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

1 g

-   z toho cukry

0 g

Bílkoviny

29 g

Soli

0,3 g

Vápník

168 mg

Aminogen®

123 mg

Aminokyselinový profil ve 100 g

 

L-leucin

9,35 g

L-isoleucin

4,83 g

L-valin

4,76 g

Celkem BCAA

18,94 g

kyselina L-asparagová

11,05 g

kyselina L-glutamová

16,19 g

L-arginin

1,86 g

Glycin

1,64 g

L-histidin

1,44 g

L-threonin

6,95 g

L-alanin

5,11 g

L-prolin

5,69 g

L-tyrosin

2,75 g

L-methionin

2,15 g

L-fenylalanin

2,95 g

L-lysin

8,74 g

L-tryptofan

1,89 g

Cystein

2,31 g

L-serin

5,06 g

SLOŽENÍ:

Optipep™ [hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny (z mléka), emulgátor (sójový lecitin)], hydrolyzovaný kasein PeptoPro® (z mléka), kakao (1), aromata, barviva (betanin) (2), sůl, trávicí enzymy (Aminogen®), sladidla (sukralosa, acesulfam K).

Pouze příchutě: čokoláda (1) jahoda (2).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.