• +420 731 159 137

Scitec Carni-X 60 kapslí

Scitec Carni-X 60 kapslí

Scitec Carni-X 60 kapslí

Cena: 23826% sleva!
Jednotková cena: 3.97 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 207 Kč
Původní cena: 320 Kč, ušetříte: 82
Dostupnost: Zboží je nedostupné

L-Karnitin je bezpečná živina běžně zastoupená v potravinách. Tuto aminokyselinu si v malém množství umí vyprodukovat i náš organismus sám. Hlavní úlohu má v odbourávání tuků stejně jako energizaci našeho organismu. Mastné kyseliny, které se uvolní z tukových buněk se pomocí karnitinového transferního systému přemění a nakonec se spálí v mitochondriích. Karnitin pomáhá udržovat správnou srdeční funkci, zabraňuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech, zlepšuje okysličování svalů, čímž zvyšuje vytrvalost a oddaluje tím únavu. Jak již víme, karnitin napomáhá odbourávat tuky, to znamená, že v případě užívání před zátěží (tréninkem) dochází k zefektivnění spalování tuků.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 - 4 dávky Carni-X denně, 60 minut před tréninkem nebo před jídlem. Ve dnech odpočinku užívejte s jídlem, s vyšším obsahem sacharidů.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle (1 dávka)

L-Carnitine L-Tartrate

1000 mg

SLOŽENÍ:

L-Carnitine L-Tartrate, kapsle (želatina), protispékavá složka (stearát hořečnatý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobekje určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.