• +420 731 159 137

Kevin Levrone LevroTEST 240 kapslí

Kevin Levrone LevroTEST 240 kapslí

Kevin Levrone LevroTEST 240 kapslí

Cena: 752
Jednotková cena: 313.33 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 654 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
Výrobce: KEVIN LEVRONE

DLOUHODOBĚ NENÍ K DISPOZICI

  • DLOUHODOBĚ NENÍ K DISPOZICI

LevroTest je inovativní, dvoufázový testosteronový booster, který má stimulační vliv na zvyšování hladiny testosteronu ve dne i v noci. Levro TEST je unikátní dvoufázová formule, zodpovědná za stimulaci anabolických procesů a zvyšování hladiny testosteronu po 24 hodin denně.

LEVRO TEST DAY FORMULA - Do složení tzv. denní formule LevroTestu byly zakompovány speciálně vybrané složky s cílem dodat organismu energii během nejnáročnějšího fyzického i duševního vypětí a navíc aktivizovat mechanismy vedoucí k zvýšené produkci testosteronu. Kyselina D-asparagová, obsažená v přípravku, je podle vědeckých studií činitelem způsobujícím nárůst množství luteinizačního hormonu, který se váže na receptory umístěné na Leydigových buňkách ve varlatech. Následuje intenzivní syntéza cyklického adenosinmonofosfátu (cAMP) a odtržení postranního řetězce molekuly cholesterolu. Tento proces je klíčový pro tvorbu testosteronu (steroidogeneze)(5). V roce 2010 provedli neapolští vědci výzkum, při kterém podávali jedné skupině mužů kyselinu D-asparagovou a pozorovali u nich o 40% větší hladinu testosteronu než u skupiny, které bylo podáváno placebo (2). Složení denní formule je obohaceno i extraktem z kořene Rozchodnice růžové (Rhodiola Rosea), které je přisuzován adaptogenní vliv, tedy schopnost organismu vypořádat se s náhlými změnami vnitřního prostředí a eliminovat negativní působení stresových situací. Účinky rozchodnice růžové jsou ještě dodatečně umocněny resveratrolem obsaženém v extraktu z křídlatky japonské. V denní formuli LevroTEST nechybí ani příslušné vitamíny. Jak vykazují výsledky studií, suplementace vitamínu D (4) má pozitivní vliv na zvyšování hladiny testosteronu a vitamíny skupiny B pomáhají k normálnímu fungování nervového systému.

LEVRO TEST NIGHT FORMULA - LevroTEST představuje také velmi pokročilou noční formuli, která byla navržena a vyrobena za účelem aktivizace tvorby testosteronu i během nočního spánku. Mezi složkami této noční formule najdete extrakt z pískavice řecké seno a kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), které jsou podle studií aktivátory prudkého zvýšení tvorby přirozeného testosteronu (3). Kombinace hořčíku, vitamínu B 6 a zinku plní funkci ZMA, což je složení podporující kvalitu spánku a možnosti regenerace. Kromě toho je suplementace hořčíku důležitá pro omezení nerovnováhy nervových a svalových kontrakcí s odpovídajícím vlivem na normální fungování práce svalové soustavy – prevence proti svalovým křečím. Hořčík umožňuje současnou stimulaci obranných mechanismů organismu, mimo jiné tím, že stimuluje tvorbu protilátek a fagocytózy (schopnost buněk pohlcovat pevné částice), což vede ke snížení zánětlivosti, zabránění anafylaktickému šoku (alergická reakce na např. hmyzí bodnutí či štípnutí) nebo negativním účinkům stresu.

Dvoufázová suplementace LevroTestu je ukazuje na budoucnost testosteronových boosterů. Díky LevroTESTU bude tvůj organismus produkovat testosteron ve dne i v noci - 24 hodin denně.

(1.) Darbinyan V. et al. Rhodiola rosea in stress induced fatigue — A double blind cross-over study of a standardized extract SHR-5 with a repeated low-dose regimen on the mental performance of healthy physicians during night duty. Phytomedicine Volume 7, Issue 5, October 2000, Pages 365–371.

(2.) D’Aniello A, et al. Occurrence of D-aspartic acid and N-methyl-D-aspartic acid in rat neuroendocrine tissues and their role in the modulation of luteinizing hormone and growth hormone release. FASEB J. 2009

(3.) Gauthaman K1, Ganesan AP., The hormonal effects of Tribulus terrestris and its role in the management of male erectile dysfunction–an evaluation using primates, rabbit and rat. Phytomedicine. 2008 Jan;15(1-2):44-54.

(4.) Pilz S et al., Effect of vitamin D supplementation on testosterone levels in men. Horm Metab Res. 2011 Mar;43(3):223-5. doi: 10.1055/s-0030-1269854. Epub 2010 Dec 10.

(5.) Nagata Y, Homma H, Lee JA, Imai K: D-Aspartate stimulation of testosterone synthesis in rat Leydig cells. FEBS Letters 2000.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

LevroTest AM FORMULA

Doporučuje se užívat 1 dávku (4 kapsle) denně (2 ráno, 1 během dne a 1 před tréninkem), zapijte dostatečným množstvím vody.

LevroTest PM FORMULA

Doporučuje se užívat 1 dávku (4 kapsle) denně před spaním, zapijte dostatečným množstvím vody.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

LevroTest AM FORMULA

4 kapsle

kyselina D-asparagová

2496 mg

Extrakt z kořene Rozchodnice růžové (Rhodiola rosea)

80 mg

Extrakt z křídlatky japonské (včetně resveratrolu)

80 mg

Vitamín B6

1,6 mg

Kyselina listová

320 mcg

Vitamín B12

4,8 mcg

Vitamín D

20 mcg

 

Tabulka nutričních hodnot:

LevroTest PM FORMULA

4 kapsle

Extrakt z pískavice řecké seno

1100 mg

Extrakt z Tribulus terrestris (90% saponinů)

1000 mg

Vitamín B6

10 mg

Zinek

15 mg

Hořčík

90 mg

SLOŽENÍ:

LevroTest AM FORMULA

Kyselina D-asparagová (DAA), kapsle [želatina, voda, barviva (E171, E122*, E124*, E133, E104* E110*), plniva (E460 (ii), E341), extrakt z kořene rozchodnice růžové (Rhodiola rosea) (3% rosavinu a 1% salidrozidu) extraktu z kořene křídlatky japonské (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc) (50% resveratrolu), protispékavé látky (E470B, E551), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamin), kyselina listová (kyselina listová). * Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

LevroTest PM FORMULA

Extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris L.) (90% saponinu), citrát hořečnatý, kapsle [želatina, voda, barviva (E171, E104, E122*, E133*, E110 *)], plniva (E460 (ii), E341), síran zinečnatý, protispékavá látka (E470b, E551), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid). * Může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Přípravek může způsobit nárůst váhy. Přípravek je určen pro kulturisty a sportovce vytrvalostních disciplín. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.