• +420 731 159 137

Kevin Levrone LevroMono 300 g

Kevin Levrone LevroMono 300 g

Kevin Levrone LevroMono 300 g

Cena: 324
Jednotková cena: 108 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 282 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: KEVIN LEVRONE

LevroMono je moderní doplněk stravy s obsahem kreatinu a beta-glukanu, a může ho užívat jakýkoli sportovec

Z hlediska silového tréninku slouží suplementace kreatinu k navýšení hladiny kreatinfosfátu ve svalech, což přímo vytváří bohaté zásoby energie pro dlouhotrvající a tvrdé intenzivní tréninky[1]. Kreatin monohydrát obsažený v LevroMono je v laboratorně nejčistší kvalitě, navíc obohacený o beta-glukan. To zvyšuje hladinu kreatinfosfátu v našich svalech o více než 20%. Výzkum ukázal, že suplementace touto látkou může mít přímý dopad na maximální zvýšení síly a výkonu během tréninku s největší anaerobní intenzitou[2]. LevroMono také obsahuje beta-glukan, který má podle výzkumu na University of Louisville (USA) pozitivní vliv na humorální a buněčné imunitní reakce [3]. Díky kreatinové suplementaci můžeme nejen zvýšit hladinu kreatinfosfátu ve svalech, ale také ovlivnit aktivitu „satelitních“ buněk ve svalech. Výzkum provedený na univerzitě v Kodani ukázal, že největší nárůst průměru svalových vláken je patrný u vzpěračů a sportovců užívajících kreatin[4].

LevroMono je nejlepší volbou pro ty, kteří chtějí zvýšit svou sílu a objem svalů. Začněte růst s Kevinem Levronem!

[1]Michael A Conway, Joseph F Clark, CREATINE AND CREATINE PHOSPHATE SCIENTIFIC AND CLINICALPERSPECTIVES, Academic Press INC San Diego USA 1996, Section 1 [2]Stephen P. Bird, CREATINE SUPPLEMENTATION AND EXERCISE PERFORMANCE: A BRIEF REVIEW, Journal of Sports Science and Medicine (2003) 2, 123-132 [3]Vetvicka V. et al., Orally administered marine (1–>3)betaD-glucan Phycarine stimulates both humoral and cellular immunity. Int J Biol Macromol. 2007 Mar 10;40(4):291-8. Epub 2006 Aug 23 [4]Steen Olsen et al., Creatine supplementation augments the increase in satellite cell and myonuclei number in human skeletal muscle induced by strength training, The Journal of Physiology, 2006

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (4,5 g – 3 odměrky) rozmíchanou v 250 ml vody, nejlépe ½ dávky před tréninkem a druhou polovinu ihned po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4,5 g (1 dávka)

Kreatin monohydrát

4,5 g

-     z toho kreatin

4 g

Beta-glukan

50 mg

SLOŽENÍ:

Kreatin-monohydrát, beta-glukan.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.