• +420 731 159 137

Kevin Levrone LevroCrea 240 g

Kevin Levrone LevroCrea 240 g

Kevin Levrone LevroCrea 240 g

Cena: 349
Jednotková cena: 145.42 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 303 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: KEVIN LEVRONE

Využijte maximum z každé sekundy strávené v posilovně! Zvyšte svou produktivitu. Vykopněte ty intervaly intenzivního silového cvičení ještě o kus dál se směsí Levrone Signature Series

Využijte maximum z každé sekundy strávené v posilovně! Zvyšte svou produktivitu. Vykopněte ty intervaly intenzivního silového cvičení ještě o kus dál se směsí Levrone Signature Series.

LevroCrea je moderní výživa doporučená zejména pro sportovce a pro lidi, kteří jsou fyzicky aktivní nebo při chvílích zvýšené fyzické aktivity. Každá dávka dodává tělu až 7 g ve 4 různých formách kreatinu: kreatin hydrochlorid, tri-kreatin malát, kreatin nitrát a kreatin monohydrát. Různé formy doplňku umožňují obohatit tělo o kreatin ve všech možných směrech, a navíc přispívají k rozmanitému kinetickému uvolnění kreatinových molekul.

Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích návalech krátkodobých cviků s vysokou intenzitou. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 3 g kreatinu.

LevroCREA je to, co si pořádní kulturisté a vzpěrači vybírají, aby zvýšili fyzickou výkonnost a dosáhli cíle!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (7,8 g – 2 odměrky) rozmíchanou v 250 ml vody nejlépe před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

7,8 g (1 dávka)

Kreatin celkem

7 g

Kreatin hydrochlorid (HCl)

2000 mg

Tri-kreatin malát

2000 mg

Kreatin nitrát

1000 mg

Kreatin monohydrát

2000 mg

SLOŽENÍ:

 Kreatin Matrix (kreatin HCl, tri-kreatin malát, kreatin monohydrát, kreatin nitrát), příchutě, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidlo (sukralóza), barvivo (chlorofylin).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 24 hodin.Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.