• +420 731 159 137

Kevin Levrone LevroShield 300 g

Kevin Levrone LevroShield 300 g

Kevin Levrone LevroShield 300 g

Cena: 396
Jednotková cena: 132 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 344 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: KEVIN LEVRONE

LevroShield je určen pro tvrdě trénující sportovce. LevroShield obsahuje enormní dávku L-glutaminu a beta-glukanu. Studie prováděné na katedře biochemie univerzity v Oxfordu odhalují, že L-glutamin výrazně podporuje imunitní systém organismu, což minimalizuje počet infekčních onemocnění u sportovců [1]. Kromě toho má glutamin je významnou roli při syntéze svalových bílkovin [2], které mohou mít přímý vliv na sportovní výkon. Se složkami obsaženými v LevroShield, můžete chránit své svaly a minimalizovat následky přetrénování - maximální ochranný účinek LevroShield dodává beta-glukan.

LevroShield je nejlepší podpora pro tvrdě trénující sportovce. Chrání Vaše tělo, vaše svaly a chrání i proti nachlazení a zranění! 

[1]Linda M. Castell, Eric A. Newsholme, The Effects of Oral Glutamine Supplementation on Athletes After Prolonged, Exhaustive Exercise, Nutrition Vol. 13, Nos. 718, 1997

[2]Michael Gleeson, Dosing and Efficacy of Glutamine Supplementation in Human Exercise and Sport Training, The Journal of Nutrition 2008

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (4,5 g – 1 odměrku) rozmíchanou v 250 ml vody, nejlépe ihned po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

4,5 g (1 odměrka)

L-glutamin

4,5 g

Beta-glukan

50 mg

SLOŽENÍ:

L-glutamin, beta-glukan.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Obsahuje zdroj fenylalaninu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.