• +420 731 159 137

Scitec Pow3rd! 2.0 7 g

Scitec Pow3rd! 2.0 7 g

Scitec Pow3rd! 2.0 7 g

Cena: 10
Jednotková cena: 1.43 Kč / g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 9 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

POW3RD! 2.0 vytříbená, předtréninková formule s obsahem 10 důsledně vybraných účinných látek. Nemůžeš vědět jistě, co ti může dát, pokud ho nevyzkoušíš! Obsahuje směs „DualCreatine“, aplikovanou dóze. Tato směs na základě vědeckých důkazů zvyšuje výkon při cvicích provedených v sériích s krátkým časem trvání při vysoké intenzitě, pokud je to trénink s činkami a intervalové kardio cvičení.*

AKG (alfa-ketoglutarát) je organickou součástí Krebsového cyklu, který zodpovědný v lidském těle za tvorbu energie. L-arginin je esenciální aminokyselinou, která je základní látkou pro tvorbu nitrix oxidu (NO). Užívání argininu je všeobecným a osvědčeným zvykem v kruhu atletů a kulturistů. Výtažky Gingo Biloba patří mezi nejvyhledávanější účinné látky rostlinného původu, protože se přičiňují o optimální mentální výkon. Jsme ale přesvědčení, že i ostatní složky se Ti budou líbit!

Komplexní formule POW3RD! Nubízí následující výhody:*přispívá k tlumení únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti imunitního systému, přispívá k normální tvorbě krve, přispívá k normálnímu metabolizmu homocysteinu, přispívá k normální činnosti psychiky, sehrává úlohu při děluní buněk.

*Vědecky dokázáno, Tvrzení povoleno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se denně užívat 1 dávku nápojového prášku Pow3rd 2.0!, rozpuštěného v 250 ml vody, 30-60 minut před tréninkem, nebo v případě potřeby energie a mentálního soustředění.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

7 g

Kyselina listová

30 mcg

Patentovaný matrix „POW3RD“

4390 mg

Směs „DualCreatin“

(mikronizovaný kreatin monohydrát, kreatin citrát)

3000 mg

-  z toho kreatin

2641 mg

Směs „Sp3cial“

(Beta-Alanine (520 mg), L-Arginine HCl (500 mg), Caff­eine (200 mg),

Acetyl L-Carnitine HCl (100 mg), Rhodiola rosea extract (50 mg),

Alpha-Ketoglutarate Calcium (AKG) (10 mg), Maltodextrin (10 mg))

1390 mg

 

SLOŽENÍ:

Mikrokrystalický kreatin monohydrát, přírodní a umělé aroma, potravinářská kyselina (kyselina citronová), beta-alanin, L-arginin HCl, koffein anhydrous, sladidla (acesulfam-K, sukralóza), acetyl L-karnitin HCl, kreatin citrát, Rhodiola rosea výtažky (3 % rosavins), transportní látky (aerosol, stearát hořečnatý), alfa-ketoglutarát-vápenatý, maltodextrin, kyselina listová.

Jiné složky:

Příchuť jablko: přírodní a umělé aroma (jablko), barviva (briliantová zelená, riboflavin)

Příchuť třešeň: přírodní a umělé aroma (třešeň), barvivo (karmazín**)

Příchuť hruška: přírodní a umělé aroma (hruška)

** Může mít nežádoucí účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento produkt obsahuje kofein (200 mg/dávka), je nevhodný pro děti, těhotné a kojící ženy, osoby citlivé na kofein a osoby s nemocemi srdce či s vysokým krevním tlakem! Produkt obsahuje Beta-alanin a může u některých jedinců způsobit dočasné neškodné pálení na kůži. Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.