• +420 731 159 137

Scitec Caffeine 100 kapslí

Scitec Caffeine 100 kapslí

Scitec Caffeine 100 kapslí

Cena: 99
DPH: 15%, Cena bez DPH: 86 Kč
Dostupnost: Skladem

EXP 12/2018

Káva obsahuje stovky rostlinných složek, z nichž mnohé mohou účinnost kofeinu snižovat! Naše kofeinové kapsle umožňují pohodlné a přesné využití ve vysokých dávkách ve formě čistého kofeinu a tak není ovlivněna jakýmikoliv rušivými okolnostmi.

Kofein působí silně stimulačně, zvyšuje tak aerobní kapacitu a vytrvalost, rovněž podporuje spalování tuků. Caffein neobsahuje cukry ani kalorie.

Kofein se řadí mezi alkaloidy, které se přirozeně vyskytující v semenech, plodech, listech nejen kávovníku, ale také kakaovníku, čajovníku, guaraně, Yerba mate atd. Kofein příznivě povzbuzuje činnost a psychickou aktivitu lidského organismu, přispívá k bdělosti organismu, oddaluje únavu, zkvalitňuje myšlení, koncentraci, podporuje tvorbu energie a také odvodňuje organismus.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1-2 kapsle 30 minut před tréninkem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle (1 dávka)

Caffeine

100 mg

SLOŽENÍ:

Dextróza, 100 mg kofeinu, želatina.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Pozor, kofein má schopnost odvodňovat organismus, proto dodržujte zásady pitného režimu! Před použitím se poraďte se svým lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti do 16-ti let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí!