• +420 731 159 137

Scitec Super Hero 285g

Scitec Super Hero 285g

Scitec Super Hero 285g

Cena: 799
Jednotková cena: 280.35 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 695 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Superhero je revolučním, novým předtréninkovým "super práškem" profesionální produktové linie firmy SCITEC. Obsahuje dříve nepoužívané účinné látky, mezi nimi patentované aktivní složky vysoké kvality. Superhero je naší top formulí, kterou si musíš vyzkoušet. SABEET™ je výtažkem červené řepy, nitrátovým zdrojem podporujícím zvýšení hladiny oxidu dusnatého (NO). Pokud ho kombinujeme s čistým l-citrulinem, který je vynikající látkou pro zvýšení argininu a NO, pak je výsledek velkolepý. Kyowa je patentovaný Cognizin® citikolin, životně důležitá mezilátka pro syntézu fosfolipidů buněčné membrány, fosfatidylcholinu. Citicholin aktivuje centrální cholinergní systém. Astragin™ sestává z Astragalus a Panax notoginseng a je synergický s jinými účinnými látkami produktu SUPERHERO. Glutathion patří v lidském organismu mezi výjimečné antioxidanty. Přidaný vitamin C v dávce 200 mg přispívá k normální činnosti imunitního systému během intenzivní fyzické aktivity i po ní.* Vysoká dávka kofeinu, spolu s rostlinnými výtažky, jsou silnými stimulanty, a vyznačují se účinky podpory koncentrace a nervosvalového propojení. *Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout konzumací 200 mg vitaminu C nad jeho doporučenou denní dávku

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (9,5 g) denně rozmíchanou v 350 ml vody, nejlépe před jakoukoliv fyzickou zátěží.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (3/4 odměrky)

Energetická hodnota

12 kcal

Tuky

1,3 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,7 g

Sacharidy

1,5 g

-  z toho cukry

1,4 g

Bílkoviny

21 g

Soli

1,5 g

Aminokyselinový profil (% z bílkoviny)

 

L-Alanine

4,3

L-Arginine

8,7

L-kyselina aspartová

11,5

L-Cystein

1,0

L-Glutamin

16,8

Glycin

4,1

L-Histidin

2,5

L-Isoleucin

4,5

L-Leucin

8,4

L-Lysin

7,2

L-Methionin

1,1

L-Phenylalanin

5,5

L-Prolin

4,5

L-Serin

5,3

L-Threonin

3,9

L-Tryptophan

1,0

L-Tyrosin

3,8

L-Valin

5,0

SLOŽENÍ:

Příchuť kola-limetka: L-Glutamin, Beta-alanin, L-Citrulin, taurin, aroma (kola, karamelové mléko), báze mikrojemného L-Argininu, Acetyl L-karnitin HCl, kofein bezvodý, extrakt z listu kamélie sinensis 8: 1, exktrakt kořene Beta vulgaris 20 až 25: 1, kyselina DL-jablečná, sladidla (sukralosa, acesulfam K), regulátor kyselosti (kyselina citronová), L-kyselina askorbová, barvivo (siřičitan amoniak karamel), N-acetyl-L-tyrosin, Cognizin® (citicolin), L-Theanin, exktrakt ze semen Theobroma kakao (7%) theobromin, AstraGin® patentovaná směs (extrakt z kořene Panax notoginseng 10: 1; exktrakt z kořene Astragalus membranaceous 50: 1), L-glutathion.

Příchuť mango-limetka: L-Glutamin, Beta-alanin, L-Citrulin, taurin, aroma (citrón, mango), báze mikrojemného L-Argininu, Acetyl L-karnitin HCl, kofein bezvodý, extrakt z listu kamélie sinensis 8: 1, exktrakt kořene Beta vulgaris 20 až 25: 1, kyselina DL-jablečná, sladidla (sukralosa, acesulfam K), regulátor kyselosti (kyselina citronová), L-kyselina askorbová, barvivo (riboflavin), N-acetyl-L-tyrosin, Cognizin® (citicolin), L-Theanin, exktrakt ze semen Theobroma kakao (7%) theobromin, AstraGin® patentovaná směs (extrakt z kořene Panax notoginseng 10: 1; exktrakt z kořene Astragalus membranaceous 50: 1), L-glutathion.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, celer, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Produkt obsahuje 300 g kofeinu v každé dávce! Rovněž obsahuje Beta-alanin, který může způsobit občasné brnění na kůži u některých jedinců. Produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let pro těhotné a kojící ženy.Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.