• +420 731 159 137

Scitec Intra Edge 720 g

Scitec Intra Edge 720 g

Scitec Intra Edge 720 g

Cena: 819
Jednotková cena: 113.75 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 712 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Naše tréninková formule INTRA EDGE se zakládá na čistém Cluster Dextrin®, patentovaném sacharidu s vícenásobně a cyklicky rozvětveným dextrinem, novým typem dextrinu, vyráběného z amylopektinu. Cluster Dextrin® se velmi dobře rozpouští ve vodě, a během skladování je velmi stabilní. Cluster Dextrin® jen v malé míře ovlivňuje osmotický tlak, což znamená, že se velmi rychle vstřebává, a to bez trávicích obtíží.   INTRA EDGE ve velké dávce zajišťuje důležité aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), a mnoho dalších životně důležitých látek, zvyšujících objem svalových buněk. Obecné zvýšení hydratace (z části z důvodu přidaného glycerol monostearátu), a zvětšení objemu buněk, způsobuje výrazné napumpování a jako mechanický spouštěč ovlivňuje syntézu svalových buněk (růst), a to bezprostředně po tréninku. Pro důkladně promyšlené poměry účinných látek si musíš nastavit pouze správné dávkování podle svých individuálních nároků!  

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (24 g = 2 odměrky) rozmíchanou s 500 ml vody, užívejte nejlépe během tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

24 g (2 odměrky)

Energetická hodnota

60 kcal

Tuky

0 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

15 g

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0 g

Soli

0,11 g

L-leucin

1250 mg

L-Citrulline

1000 mg

L-Glutamin

1000 mg

Taurin

900 mg

Glycerol Monostearát

700 mg

L-Isoleucin

625 mg

L-Valin

625 mg

Glycin

500 mg

Propionyl L-Carnitine HCl

500 mg

-  z toho karnitin

308 mg

SLOŽENÍ:

Ve velké míře cyklicky rozvětvený dextrin, L-leucin, L-citrulin, L-glutamin, taurin, kiwi aroma, meruňkové aroma, cantalupe aroma, emulgátor: glycerin-monostearát; látka pro regulaci kyselosti: kyselina citronová; L-isoleucin, L-valin, glycin, propionyl-l-karnitin-hydrochlorid, sladidla: sukralóza, acesulfam-K; chlorid sodný, zahušťovadlo: xantanová guma; barvivo: červená řepa.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, celer, oříšky a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby citlivé na kofein, osoby se srdečními onemocněními a osoby s vysokým krevním tlakem! V závislosti na individuální citlivosti užívejte na začátku jen poloviční dávku. Produkt může ovlivnit využitelnost a účinnost některých léků! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.