• +420 731 159 137

Scitec 100% Hydrolyzed Whey Protein 2030 g

Scitec 100% Hydrolyzed Whey Protein 2030 g

Scitec 100% Hydrolyzed Whey Protein 2030 g

Cena: 1 785
Jednotková cena: 87.93 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1552 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Syrovátková bílkovina je všeobecně považována za nejlepší typ bílkoviny pro sportovní využití. Stupeň zpracování, kvalita koncentrátů a izolátů syrovátkové bílkoviny se může lišit, bílkovinu obsahují ale vcelku, bez narušení, zatímco hydrolyzací dochází k rozložení bílkovin na menší části, a proto bude i rychlost trávení, vstřebávání a využitelnost ze všech typů bílkovin nejvyšší. Toto ultra rychlé vstřebávání činí hydrolyzovanou syrovátku nejlepší bílkovinou po tréninku (nebo v případě více tréninků během dne mezi tréninky), k snídani, po probuzení. Oproti jiným značkám je zdrojem bílkovin 100% HYDROLYZED WHEY PROTEIN jen hydrolyzát syrovátky, jednoduchý koncentrát syrovátkové bílkoviny ani izolát produkt neobsahuje. 100% HYDROLYZED WHEY PROTEIN se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, které přispívají k růstu svalové hmoty a k jejímu zachování, stejně jako k udržování normálního stavu kostí. Náš produkt mohou konzumovat i osoby citlivé na laktózu, jelikož obsahuje i enzym laktázu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (35 g = 1 odměrka) rozmíchanou s 350 ml vody.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

35 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

131 kcal

Tuky

1,4 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,7 g

Sacharidy

1,7 g

-  z toho cukry

1,4 g

Bílkoviny

28 g

Soli

0,37 g

Laktáza

SLOŽENÍ:

Příchuť jahoda-tiramisu:  Hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny (z mléka, instantizován se sójovým lecitinem), hydrolyzovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka, instantizován se sójovým lecitinem), příchutě (jahoda, tiramisu), kakaový prášek (20-22%), sladidla (sukralosa, acesulfam K), chlorid sodný, zahušťovadlo (xanthanová guma), Microgranulated - galaktosidáza (Tolerase ™ L laktázy enzym).

Příchuť toffee: Hydrolyzovaný izolát syrovátkové bílkoviny (z mléka, instantizován se sójovým lecitinem), hydrolyzovaný koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka, instantizován se sójovým lecitinem), Toffee Caramel Mix [cukr, karamelový sirup, laktóza, aroma, sůl, stabilizátor (sodík uhličitanu)] příchutě (cappuccino, karamelové mléko), sladidla (sukralóza, acesulfam K), chlorid sodný, Microgranulated - galaktosidáza (Tolerase ™ L laktázy enzym).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, arašídy, oříšky, celer, ryby a mořské plody!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.