• +420 731 159 137

Fitness Authority So good! Almond Butter 350 g

Fitness Authority So good! Almond Butter 350 g

Fitness Authority So good! Almond Butter 350 g

Cena: 324
Jednotková cena: 92.57 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 282 Kč
Dostupnost: Skladem

Přírodní ořechové máslo vyrobené z pražených přírodních mandlí, které jsou zpracovávány buď drcením plodů na drobné křupavé kousky (varianta Crunchy) anebo rozmělněním a mixováním oříšků až do formy jemné konzistence másla (varianta Smooth). Oba postupy jsou prováděny na čistě naturální bázi bez dodávání umělých přísad.

  • Bez palmového oleje
  • Bez přidaného cukru
  • Bez soli

Arašídové máslo So Good! Almond Butter je výrobek s vysokým obsahem bílkovin a vlákniny. Protein (bílkovina) je základní živina přispívající k růstu a udržování svalové hmoty. Produkt neobsahuje žádné přísady navíc, výrobek je tak zbaven nepříznivých trans tuků. So Good! Almond Butter neobsahuje ani sůl, přidaný cukr a je vyráběn bez přídavku palmového oleje. So Good! Almond Butter má vysoký obsah vitamínu E, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem a B2 (riboflavinu), který pomáhá udržovat normální energetický metabolismus a má vliv i na kvalitu pokožky, rovněž potlačuje únavu, chrání buňky před oxidativním stresem a pomáhá udržovat normální zrak. Výrobek obsahuje dostatečné množství minerálních látek, jako jsou například vápník, zinek, fosfor a hořčík. Vápník přispívá k normální srážlivosti krve a pomáhá při správném fungování svalů, pomáhá udržovat normální přenos nervových vzruchů a je nezbytný pro udržení zdravých kostí a zubů. Hořčík přispívá ke snížení únavy, pomáhá udržovat rovnováhu elektrolytů, normální energetický metabolismus, zdravé kosti a zuby, pomáhá při správném fungování nervového systému a svalů. Zinek pomáhá ke správné syntéze DNA, podílí se na buněčném dělení, pomáhá udržovat normální plodnost a reprodukční funkce. Přispívá také k udržení normálního metabolismu makroživin - sacharidů, mastných kyselin a pomáhá při normální syntéze proteinů. Zinek pomáhá udržovat zdravé vlasy, kůži a nehty. Poslední ze složek, kterou obsahuje náš produkt je fosfor, což je minerál, který pomáhá udržovat normální energetický metabolismus, zdravé kosti a zuby a pomáhá při správném fungování buněčných membrán.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat kdykoliv dostanete chuť. J

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

650 kcal

Tuky

55,8 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

4,4 g

Sacharidy

6,5 g

-  z toho cukry

4 g

Bílkoviny

25,4 g

Soli

0,0 g

Vitamíny a minerály

Vitamín E

24 mg

Riboflavin

0,57 mg

Vápník

239 mg

Zinek

5,7 mg

Fosfor

560 mg

Hořčík

269 mg

SLOŽENÍ:

Mandle pražené (100%).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, jiné ořechy či sezamová semínka!

Před užitím promíchejte – z důvodu delšího skladování totiž může dojít k oddělení tukové složky. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.