• +420 731 159 137

Fitness Authority So good! Peanut Butter 350 g

Fitness Authority So good! Peanut Butter 350 g

Fitness Authority So good! Peanut Butter 350 g

Cena: 175
Jednotková cena: 50 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 152 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Přírodní arašídové máslo vyrobené z pražených arašídů, které jsou zpracovávány buď drcením plodů na drobné křupavé kousky (varianta Crunchy) anebo rozmělněním a mixováním oříšků až do formy jemné konzistence másla (varianta Smooth). Oba postupy jsou prováděny na čistě naturální bázi bez dodávání umělých přísad.

  • Bez palmového oleje
  • Bez přidaného cukru
  • Bez soli

Arašídové máslo So Good! Peanut Butter je výrobek s vysokým obsahem bílkovin, vlákniny a vysokým obsahem nenasycených tuků, zejména mononenasycených mastných kyselin. Mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny jsou velmi důležité, protože jejich dávkováním a současně alespoň částečným omezováním příjmu nasycených mastných kyselin, dochází k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Kromě toho obsahuje produkt bílkoviny - základní makronutrient, který přispívá k růstu a udržování svalové hmoty. Produkt neobsahuje žádné přísady navíc, jako je tomu u řady jiných potravin tohoto typu, kde bývá obsažen hydrogenovaný tuk za účelem konzervace a prodloužení doporučeného data spotřeby; výrobek je tedy zbaven nepříznivých trans tuků. So Good! Peanut Butter neobsahuje ani sůl a je vyráběn bez přídavku palmového oleje a cukrů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat kdykoliv dostanete chuť. J

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

596 kcal

Tuky

46 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

8,2 g

-  z toho mononenasycené mastné kyseliny

21,1 g

-  z toho polynenasycené mastné kyseliny

14,3 g

Sacharidy

11,6 g

-  z toho cukry

5,9 g

Bílkoviny

29,6 g

Soli

0,0 g

Vitamíny a minerály

Biotin

130 mcg

Niacin

13,1 mg

Měď

0,64 mg

Fosfor

420 mg

Hořčík

190 mg

Zinek

3,3 mg

SLOŽENÍ:

Arašídy (100%).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek, jiné ořechy či sezamová semínka!

Před užitím promíchejte – z důvodu delšího skladování totiž může dojít k oddělení tukové složky. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.