• +420 731 159 137

Fitness Authority CLA plus GREEN TEA 90 kapslí

Fitness Authority CLA plus GREEN TEA 90 kapslí

Fitness Authority CLA plus GREEN TEA 90 kapslí

Cena: 303
Jednotková cena: 3.37 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 263 Kč
Dostupnost: Skladem

  • podporuje odbourávání tuku
  • chrání tělo proti oxidačnímu stresu
  • podporuje metabolismus
  • podporuje termogenezi

CLA plus Green Tea je speciálně vybraná kompozice CLA, tedy konjugované kyseliny linolové, extraktu ze zeleného čaje a vitamínu E. CLA inhibuje enzym zodpovědný za transport triglyceridů do tukových buněk, a také zvyšuje využití tuků v procesu termogeneze. Extrakt ze zeleného čaje má termogenní účinky a stimuluje oxidaci tuku v organismu. Vitamín E chrání buňky před oxidačním stresem. CLA plus Green Tea je produkt určený pro aktivní lidi, kteří bojují s nadměrným množstvím tuku, chtějí zhubnout a chránit se před oxidačním stresem.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku 3 kapsle denně, během nebo ihned po jídle, bohatě zapijte vodou. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 kapsle

CLA (konjugovaná kyselina linolová 80%)

1500 mg

Extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinesis (L.) Kuntze)

(98% polyfenolů, z toho 80% katechinů, z toho 50% EGCG)

900 mg

Vitamín E

2,94 mg

SLOŽENÍ:

Konjugovaná kyselina linolová (CLA), želatinová kapsle (želatina, glycerol, destilovaná voda, barvivo E172), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinesis (L.) Kuntze), sójový olej, včelí vosk, emulgátory (E471, sójový lecitin), vitamín E (D-alfa-tokoferyl-acetát).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.