• +420 731 159 137

Scitec Beta Alanine 150 kapslí

Scitec Beta Alanine 150 kapslí

Scitec Beta Alanine 150 kapslí

Cena: 359
Jednotková cena: 239.33 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 312 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, kterou svalové buňky využívají k syntéze karnosinu, což je dipeptid z beta-alaninu a l-histidinu. Naše formule obsahuje oba komponenty.

Karnosin se ve vysoké koncentraci nachází v kosterním svalstvu, z toho v první řadě v nejsilnějších svalových vláknech II-typu, se schopností rychlé kontrakce. Zvyšování hladiny karnosinu pomocí doplňků výživy je v kruhu informovaných atletů a kulturistů stále oblíbenější praxí.

Naše Beta-alanin formule nezpůsobuje zbytečné přibírání na váze ani otok, neobsahuje stimulanty ani jiné složky nebo sytící látky, které by bránily efektivnímu dávkování na míru. A samozřejmě neobsahuje stimulanty ani zakázané látky!

Užíváním tohoto přípravku zachováte požadovanou hodnotu pH ve vašich svalech a budete tak schopni vykonávat silné kontrakce delší dobu a tím docílíte většího přírůstku svalové hmoty.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 dávku (5 kapslí) během dne. Optimální denní dávkou je 50mg na 1kg tělesné hmotnosti.

V závislosti na Vaší tělesné hmotnosti užívejtekapsle rovnoměrně během celého dne. (např. 80kg jedinec: 80 x 50mg = 4000mg Beta Alaninu)

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 kapslí (1 dávka)

Beta-alanine

4000 mg

SLOŽENÍ:

Beta-Alanin, stearát hořečnatý, želatina (kapsle).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje zakázané látky. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.