• +420 731 159 137

Scitec BCAA-X 120 kapslí

Scitec BCAA-X 120 kapslí

Scitec BCAA-X 120 kapslí

Cena: 179
Jednotková cena: 149.17 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 156 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě Leucin, Isoleucin a Valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 důležitých aminokyselin, protože lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava nebo doplňky výživy. Tvoří více než 35% z bílkovin, podílejících se na budování svalové hmoty.

Leucin, Isoleucin a Valin jsou nenahraditelnými aminokyselinami, které je možné přijmout ze směsí bílkovinných zdrojů. Aminokyseliny BCAA lze přijmout i doplňky výživy, což se doporučuje hlavně po tvrdém tréninku nebo fyzické práci. BCAA-X obsahuje Leucin, Isoleucin a Valin v poměru 2:1:1, v přesně navážené, pohodlné kapslové formě!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1-3 dávky denně, nejlépe před a po tréninku, případně také před spaním.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 kapsle (1 dávka)

L-leucine

600 mg

L-isoleucine

300 mg

L-valine

300 mg

SLOŽENÍ:

Směs "BCAA 2:1:1 Grained", hovězí želatina, barvivo (oxid titaničitý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.