• +420 731 159 137

Scitec BCAA Xpress 700 g

Scitec BCAA Xpress 700 g

Scitec BCAA Xpress 700 g

Cena: 39931% sleva!
Jednotková cena: 57 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 347 Kč
Původní cena: 960 Kč, ušetříte: 561
Dostupnost: Zboží je nedostupné

BCAA XPRESS je nápoj s obsahem esenciálních aminokyselin (leucin, izoleucin a valin) s rozvětveným řetězcem pro podporu růstu svalů a proti odbourávání svalové hmoty.

Tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 důležitých esenciálních aminokyselin pro lidské tělo z toho důvodu, že si je samo nedokáže vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava a doplňky výživy.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří více než 35% zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. Leucin, isoleucin a valin, jsou nepostradatelnými aminokyselinami, které můžeme zajistit z různých zdrojů potravy bílkovinného charakteru. BCAA lze přijmout i doplňky výživy, což se zvlášť doporučuje v době tvrdého tréninku nebo při fyzické práci.

Naše formule BCAA XPRESS obsahuje leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1 a protože je ve formě nápojového prášku, užíváním ve formě nápoje se dokáže rychleji vstřebat, než formule ve ve tvaru tablet. Zároveň je možné jej pohodlně popíjet i během tréninku.

Neobsahuje aspartam!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 - 2 dávky (5 - 10 g) 1 - 3krát denně nápojového prášku BCAA Xpress důkladně rozpuštěného ve 250 ml vody nebo jiné tekutiny. Doporučuje se užívat během tréninku a hned po tréninku nebo před odpočinkem. Promíchaný nápoj nechte pro dosáhnutí co nejlepší vstřebatelnosti chvíli odstát.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

10 g (1 dávka)

L-leucine

5 g

L-isoleucine

2,5 g

L-valine

2,5 g

SLOŽENÍ:

Příchuť jablko:L-leucine, Acidifier (Citric Acid Anhydrous), L-isoleucine, L-valine, aroma (jablko), umělá sladidla (Sucralose, Acesulfame K), Dextrose, Malt Extract, barvivo (Riboflavin).

Příchuť limonády: L-leucine, L-isoleucine, L-valine, Acidifier (Citric Acid Anhydrous), aroma (růžová limonáda), umělá sladidla (Sucralose, Acesulfame K), barvivo (Beetroot Red).

Bez příchuťe: L-leucine, L-isoleucine, L-valine.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce. Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.