• +420 731 159 137

Scitec 100% Plant Protein 900 g

Scitec 100% Plant Protein 900 g

Scitec 100% Plant Protein 900 g

Cena: 570
Jednotková cena: 63.33 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 496 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné
  • bez obsahu mléka
  • bezlepkový
  • bez GMO
  • bez laktózy
  • výrobek rostlinného původu
  • veganský produkt

ZE 100% HRACHOVÉ BÍLKOVINY

Hrachová bílkovina patří, co se týče nutričních hodnot, mezi nejlepší bílkoviny rostlinného původu. Vědecké výzkumy poukazují na to, že její profil esenciálních aminokyselin ji činí ideální pro konzumaci lidmi. Vynikajícím obsahem glutaminu, lysinu a BCAA je podobná syrovátkové bílkovině, z pohledu obsahu argininu je mnohem lepší než syrovátková bílkovina. Poměr trávení hrachové bílkoviny je velmi velký, u lidí 98%. Navíc tato bílkovina účinně potlačuje pocit hladu, z toho důvodu, že se pomalu tráví, na druhé straně proto, že přímo působí na faktory plnosti.

100% Plant Protein je založen na jedné z nejlepších, velmi čisté surovině: na belgickém Pisane® hrachovém bílkovinném izolátu, který pochází z pěstovaného žlutého hrachu z daného regionu. Je absolutně přírodní a bez GMO, s přibližně 90% obsahem bílkovin. Získávání probíhá na základě jedinečného mokrého procesu, bez použití organických rozpouštědel a hexanu. Pěstovaný hrách nevyžaduje hnojení a zalévání umělými hnojivy, z pohledu na životní prostředí je velmi "zelený", a protože hrachová úroda je z daného regionu, jeho "uhlíková stopa" je nízká. Ne každý toleruje bílkoviny živočišného původu, zvláště ne mléčné bílkoviny. Pro ně nabízí řešení náš 100% Plant Protein! Pokud ti ale živočišné bílkoviny nedělají žádné problémy, tato hrachová bílkovina může být i tak dobrým doplňkem. Doporučuje se pravidelná rotace bílkovinných zdrojů (v jednom týdnu syrovátka, další týden hrách, atd.). Protože 100% Plant Protein je krémový a sladký, lze z něj připravit chutný nápoj. Jeho svět chutí je jedinečný! Svým 21gramovým obsahem bílkovin vysoké kvality v každé dávce je vynikající formulí, vhodnou jako energetický nápoj před tréninkem a regenerační nápoj po tréninku. Bílkoviny obsažené v produktu přispívají k růstu svalové hmoty a k jejímu zachování, stejně jako k udržování normálního stavu kostí.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (30 g - ¾ dávkovací odměrky) rozmíchanou v 300 ml vody, nejlépe po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (3/4 odměrky)

Energetická hodnota

12 kcal

Tuky

1,3 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,7 g

Sacharidy

1,5 g

-  z toho cukry

1,4 g

Bílkoviny

21 g

Soli

1,5 g

Aminokyselinový profil (% z bílkoviny)

 

L-Alanine

4,3

L-Arginine

8,7

L-kyselina aspartová

11,5

L-Cystein

1,0

L-Glutamin

16,8

Glycin

4,1

L-Histidin

2,5

L-Isoleucin

4,5

L-Leucin

8,4

L-Lysin

7,2

L-Methionin

1,1

L-Phenylalanin

5,5

L-Prolin

4,5

L-Serin

5,3

L-Threonin

3,9

L-Tryptophan

1,0

L-Tyrosin

3,8

L-Valin

5,0

SLOŽENÍ:

Pisane® C9 izolát hrachové bílkoviny, čokoládovo-pralinkové aroma, aroma bílé čokolády, nízkotučný kakaový prášek (10-12%), chlorid sodný, sladidla: sukralóza, acesulfam-K; zahušťovadlo: xantanová guma.

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Před užíváním produktu konzultujte se svým ošetřujícím lékařem, zvláště pokud užíváte léky! Produkt není vhodný pro osoby mladší 18 let pro těhotné a kojící ženy.Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.