• +420 731 159 137

Scitec Gold Standard Curcuminoid 60 kapslí

Scitec Gold Standard Curcuminoid 60 kapslí

Scitec Gold Standard Curcuminoid 60 kapslí

Cena: 370
Jednotková cena: 6.17 Kč / ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 322 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

-          výrobek rostlinného původu

Kapsle s kurkuminem C3 Complex® a BioPerinem®

Kurkuma je jednou z nejvíce ceněných rostlin! Její izolované aktivní komponenty, kurkuminoidy patří mezi nejslibnější přírodní látky. Kurkumin C3 Complex® je zlatý standard extraktu z kurkumy, obsahuje až 95% kurkuminoidů, což je patentovaná surovina. Zatímco kurkumin má sám o sobě silný potenciál, vykazuje biologickou aktivitu prostřednictvím selektivních metabolitů. Z tohoto důvodu jsou důležité konverzní cesty nebo biologické transformace kurkuminu uvnitř našeho těla. 1. fáze metabolity jsou ty aktivní! Zvyšení biologické dostupnosti nebo přítomnost konjugátu 2. fáze nemůže vytvářet žáden příznivý účinek kurkuminu, protože konjugáty 2. fáze nemají biologickou aktivitu. A proto zlatý standard kurkuminoidů jsou formulovány s BioPerinem®, které mohou až 20x zvýšit biologickou dostupnostkurkuminoidů. Toto zvýšení bylo měřeno pro samotný kurkumin a nikoli pro jeho metabolitu neaktivní 2. fáze. Zlatý standard kurkuminoidů poskytuje 3 kurkuminoidy: kurkumin spolu s Demethoxycurcuminem a Bisdemethoxycurcuminem, a to může pomoci kontrolovat reakce v těle, udržení zdraví jater a podporu trávení.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 kapsli denně spolu s jídlem.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

1 kapsle

Extrakt Kurkuma longa

200 mg

 

(155 mg Curcumin, 31 mg Demethoxycurcumin, 5.4 mg Bisdemethoxycurcumin)

 

BioPerine®

2,5 mg

 

SLOŽENÍ:

Curcumin C3 Complex® [výtažky z Curcuma longa L. (kořenového oddenku) v poměru 64-66:1], hovězí želatina, látka proti hrudkování a spékání: stearát hořečnatý; BioPerine® (výtažky ovoce Piper v poměru 50:1), barviva: dioxid titaničitý, oxid žlutého železa, oxid červeného železa.

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Pro své podporující účinky se nedoporučuje užívat pacientům se žlučníkovými kameny. U pacientů se špatnou srážlivostí krve může zvýšit riziko krvácení. Pro účinky možného stažení dělohy konzumace není vhodná pro těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné, kojící ženy a osoby citlivé na kofein, osoby se srdečními onemocněními a osoby s vysokým krevním tlakem! V závislosti na individuální citlivosti užívejte na začátku jen poloviční dávku. Produkt může ovlivnit využitelnost a účinnost některých léků! Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.