• +420 731 159 137

Scitec Fibers & Enzymes RX 30x8,5 g

Scitec Fibers & Enzymes RX 30x8,5 g

Scitec Fibers & Enzymes RX 30x8,5 g

Cena: 370
Jednotková cena: 145.1 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 322 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

-          výrobek rostlinného původu

  • Bohatý na vlákninu!
  • Fibers & Enzymes RX s beta-glukanem!
  • Nápojový prášek s vlákninou, malinovými ketony, vitamínem C a trávicími enzymy

Vláknina je stále více považována za důležitou makroživinu. Denně je třeba ji konzumovat pro zdravé fungování metabolismu v množství 20-30 gramů. Bohužel u většiny lidí příjem vlákniny nedosahuje potřebného množství, což způsobuje množství různých trávicích problémů. Přidáním jedné dávky Fibers & Enzymes Rx do svého oblíbeného nápoje (čímž může být i bílkovinný nápoj), můžeš snadno přijmout 5 gramů vlákniny ze 6 různých zdrojů (jablko, bambus, ječmen, oves, pšenice a inulinové stonky)! Směs trávicích enzymů papainu a bromelainu je také součástí formule. Beta glukany přispívají k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi.* Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout konzumací 3 gramů beta glukanu pocházejícího z ovsa, z ovesných otrub, z ječných otrub, z ječmene, nebo z jejich směsi. Vitamin C pomáhá při ochraně buněk před oxidačním stresem a přispívá k normální tvorbě kolagenu, který je potřebný k udržování normálního stavu chrupavek, kostí, cév, dásní a pokožky.* Vitamin C kromě toho přispívá k činnosti imunitního systému během fyzického výkonu a po něm (tento pozitivní účinek lze zajistit příjmem 200 mg vitaminu C nad hodnotu doporučeného denního příjmu).*

* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (1 sáček) rozmíchanou s oblíbeným nápojem. Doporučuje se užít shaker.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

8,5 g (1 sáček)

Energetická hodnota

11 kcal

Tuky

<0,5 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0,2 g

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0,8 g

Soli

0 g

Vláknina

5,0 g

Vitamín C

500 mg

Směs vlákniny

7350 mg

[Barley Fiber (4350 mg) of which Beta-glucan 1000 mg], Inulin (1000 mg), Bamboo Fiber (500 mg), Oat Fiber (500 mg), Wheat Fiber (500 mg), Apple Fiber (500 mg)

Extrakt maliny

450 mg

-     z toho ketony

22,5 mg

Směs trávicích enzymů

(100 mg Papain, 100 mg Bromelain)

200 mg

SLOŽENÍ:

Ječná vláknina (23% Beta-glukanová vláknina), inulin, bambusová vláknina, ovesná vláknina, pšeničná vláknina, jablečná vláknina, kyselina L-askorbová, výtažky Rubus idaeus (ovoce) v poměru 8:1 (5% ketonů), výtažky bromelainu z Ananas comosus (1200 GDU/g), výtažky papainu z Carica papaya (1.5 FIP U/mg)

UPOZORNĚNÍ:

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.