• +420 731 159 137

Fitness Authority Whey Protein 2270 g + Xtreme Beef Amino 600 tablet

Fitness Authority Whey Protein 2270 g + Xtreme Beef Amino 600 tablet

Fitness Authority Whey Protein 2270 g + Xtreme Beef Amino 600 tablet

Cena: 1 339
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1164 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Whey Protein 2270 g

Whey Protein je prvotřídní proteinový přípravek obsahující koncentrát syrovátkových bílkovin té nejvyšší kvality. Díky komplexu trávících enzymů máte jistotu, že každá dávka bude vaším organismem beze ztrát zpracována a přitom nezpůsobí žaludeční problémy. Výhodou proteinu je také skvělá rozpustnost a 19 výborných příchutí! Přípravek značky FA® nutrition může být užíván kdykoli během dne a to ho dělá jedinečným doplňkem stravy. Ve složení přípravku se nachází:

-          koncentrát syrovátkové bílkoviny, která se vyznačuje rychlou vstřebatelností (biologická hodnota BH = 104). Zahrnuje široký profil aminokyselin a je dokonalým zdrojem alfa laktoalbuminu, laktoferinu posilujícího imunitu a laktoperoxidázy vykazující antibakteriální účinky

-         komplex AMINOGEN™ je směs trávících enzymů podporující vstřebávání bílkovin díky jejich štěpení na peptidy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (32 g) rozmixovanou ve 200-300 ml neperlivé vody nebo mléka. Užívejte 1-3 dávky denně v závislosti na vašich individuálních potřebách.

AMINOGEN® je ochranná známka patřící Triarco Industries a je chráněn patentem. U.S. Patent No. 5,387,422.

V tréninkové dny: Užívejte 1 dávku (32g) nejlépe ihned po probuzení, 30 minut před tréninkem a ihned po tréninku. V netréninkové dny: Užívejte 1 dávku (32 g) nejlépe ihned po probuzení a případné další dávky dle potřeby mezi jídly.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

32 g

Energetická hodnota

125 kcal

Tuky

2,3 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,7 g

Sacharidy

5,9 g

-  z toho cukry

5,6 g

Bílkoviny

20,2 g

Sodík (chlorid sodný)

0,077 g

Vláknina

0,2 g

Vápník (fosforečnan vápenatý)

160 mg

Fosfor (fosforečnan vápenatý)

128 mg

SLOŽENÍ:

Koncentrát syrovátkové bílkoviny, látky zvýrazňující chuť, stabilizátor (karboxymethylcelulóza), emulgátor (sojový lecitin), přírodní barviva (karoten, karmín), trávící enzym (AMINOGEN®), sladidla (acesulfam draselný, sukralóza).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Xtreme Beef Amino 600 tablet

Xtreme Beef Amino je hydrolyzovaný hovězí protein s velmi dobrou biologickou dostupností. Podporuje tvorbu kolagenu, anabolické procesy, má antikatabolický efekt – brání svalovou tkáň proti rozpadu po intenzivních a vytrvalostních trénincích.

Xtreme Beef Amino poskytuje kompletní spektrum esenciálních a neesenciálních aminokyselin včetně tří velmi důležitých aminokyselin - glycinu, hydroproxylinu a prolinu, v ideálním poměru a maximálním využitelném množství. Tyto aminokyseliny jsou zodpovědné za produkci kolagenu. Kolagen je základní stavební látka molekul vazů, svalových i pojivových tkání, vlasů, kůže a všech vnitřních orgánů. Také kosti a zuby jsou tvořeny dodatečnými kolagenovými minerály.

Xtreme Beef Amino je zdrojem bílkovin získaných z červeného hovězího masa s největším obsahem (více než syrovátka, mléko nebo vejce). Hydrolyzovaný hovězí protein má ještě o 350% více bílkovin než oblíbený hovězí steak a neobsahuje žádný tuk ani cholesterol.

Xtreme Beef Amino je doporučován všem fyzicky aktivním osobám, protože aminokyseliny v této unikátní formuli zajišťují maximální pevnost a pružnost svalové tkáně, která v trénincích podstupuje extrémní fyzickou námahu.

Xtreme Beef Amino je doporučen také všem, kdo myslí na své zdravé kosti, klouby, vlasy, kůži a nehty.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 2 tablety denně, nejlépe během nebo po jídle pro lepší vstřebávání aminokyselin během trávení.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

2 tablety

Energetická hodnota

8 kcal

Tuky

0 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

2 g

Aminokyseliny

 

L-Alanin

182 mg

L-Arginin

154 mg

Kyselina L-Asparagová

122 mg

Cystein

2 mg

Kyselina L-Glutamová

226 mg

L-Glycin

372 mg

L-Histidin

20 mg

Hydroxyprolin

206 mg

L-Isoleucin

36 mg

L-Leucin

78 mg

L-Lysin

76 mg

L-Methionin

20 mg

L-Fenylalanin

48 mg

L-Prolin

228 mg

L-Serin

68 mg

L-Threonin

42 mg

L-Tryptofan

8 mg

L-Tyrosin

18 mg

L-Valin

62 mg

 

SLOŽENÍ:

Hydrolyzovaný hovězí protein, zpevňující látky (mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý), plnidlo (stearan hořečnatý).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.