• +420 731 159 137

Scitec Raging Blood 12x250 ml

Scitec Raging Blood 12x250 ml

Scitec Raging Blood 12x250 ml

Cena: 350
Jednotková cena: 11.67 Kč / 100ml
DPH: 15%, Cena bez DPH: 304 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

"RAGING BLOOD" je pečlivě vyhotovená předtréninková stimulující formule "předkardiová", obsahující osvědčené a populární účinné látky. Tyto byly důkladně vybírány a dávkovány tak, aby zajišťovaly okamžitou podporu během intenzivních tréninků a při kardio aktivitách. Kromě kofeinu obsahuje citrulin, beta alanin, taurin, a samozřejmě i vyhovující dávku l-karnitinu. RAGING BLOOD je vynikajícím produktem i z toho důvodu, že se vyznačuje 0gramovým obsahem cukru a 0gramovým obsahem sacharidů!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Konzumujte 1 láhev denně před tréninkem nebo kdykoli při potřebě energie a koncentrace. Po otevření skladujte v lednici a zkonzumujte do 3-4 dnů.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

250 ml (1 láhev)

Energetická hodnota

2,5 kcal

Tuky

0 g

-   nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

0 g

-   z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0 g

Soli

0 g

L-Carnitine

1000 mg

L-Citrulline

800 mg

Beta-Alanine

500 mg

Kofein

100 mg

Taurin

100 mg

SLOŽENÍ:

Demineralizovaná voda, L-karnitin, L-citrulin, aromata (granátové jablko-banán-ostružiník), látka pro regulaci kyselosti: monohydrát kyseliny citronové; beta alanin, bezvodý kofein, taurin, sladidla: sukralosa, acesulfam-K, barviva: amoniak sulfitový karamel, ponceau 4R*, karnosin **Může mít negativní účinky na aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sójové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy!

Produkt s obsahem kofeinu (100 mg/dávka), nedoporučuje se konzumovat dětem, těhotným a kojícím matkám, osobám citlivým na kofein, osobám se srdečními onemocněními, osobám s vysokým krevním tlakem! Doporučenou denní dávku nepřekračujte! Produkt není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Beta alanin může způsobovat na povrchu pokožky přechodný pocit mravenčení!