• +420 731 159 137

Scitec Protein Ice Cream 1250 g

Scitec Protein Ice Cream 1250 g

Scitec Protein Ice Cream 1250 g

Cena: 490
Jednotková cena: 39.2 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 426 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Nová generace fitness dezertů je zde. Fanatici sportu dosud nemohli ani jen pomyslet na to, že si do přísného jídelníčku budou moci zařadit klasickou zmrzlinu. Ale je tu čas změnit návyky, náš PROTEIN ICE CREAM lze konzumovat i mimo "cheating" dny! Z těchto fantastických chutí se budeš cítit jako v nebi, přičemž své tělo podpoříš vyváženým poměrem sacharidů a bílkovin. Tento produkt obsahuje 28 % kvalitních bílkovin, hlavně syrovátkovou bílkovinu, která je jedním z nejdůležitějších zdrojů elementů pro tvorbu svalové hmoty. Naše bílkovina přispívá k růstu svalové hmoty a k jejímu zachování, stejně jako k udržování normálního stavu kostí.*

* Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se smíchat 1 dávku (50 g – 1 ¼ odměrky) v 100 ml vody a silně protřepejte (alespoň 2 minuty), dokud nenapění. Pro dosažení krémovější konzistence míchejte v míse mixérem po dobu 5 minut. Pak masu vylijte do umělé nádoby a mrazte 1,5 - 3 hodiny, v závislosti na výkonnosti vaší mrazničky. Vezměte si lžičku a vychutnejte si zmrzlinu.

Smíchanou dávku skladujte v mrazničce a zkonzumujte do 10 dnů.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

40 g (1 dávka – 1 odměrka)

Energetická hodnota

144 kcal

Tuky

1,9 g

-   nasycené mastné kyseliny

0,8 g

Sacharidy

1,7 g

-   z toho cukry

1,6 g

Bílkoviny

30 g

Soli

0,04 g

SLOŽENÍ:

Příchuť lesní směs: koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), fruktóza, Vana Monte (rafinovaný, naškrobený kokosový olej, nízkotučné sušené mléko, emulgátor: mono a diglyceridy mastných aminokyselin, mono a diglyceridy esterů kyseliny octové; glukózový sirup, cukr, mléčná bílkovina, stabilizátor: fosfát didraselný; látka proti hrudkování a spékání: fosfát vápenatý), plnotučné sušené mléko, aroma moruše, jahodové aroma, lyofilizované kousky malin, barviva: červená řepa, karmazín***, látka pro regulaci kyselosti: kyselina citronová. Příchuť vanilka-limetka: fruktóza, koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), fruktóza, Vana Monte (rafinovaný, naškrobený kokosový olej, nízkotučné sušené mléko, emulgátor: mono a diglyceridy mastných aminokyselin, mono a diglyceridy esterů kyseliny octové; glukózový sirup, cukr, mléčná bílkovina, stabilizátor: fosfát didraselný; látka proti hrudkování a spékání: fosfát vápenatý), plnotučné sušené mléko, vanilkové aroma, citronové aroma, látka pro regulaci kyselosti: kyselina citronová. *** Může negativně ovlivnit aktivitu a pozornost dětí!

UPOZORNĚNÍ:

Vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sójové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy!