• +420 731 159 137

Scitec Protein Pudding 400 g

Scitec Protein Pudding 400 g

Scitec Protein Pudding 400 g

Cena: 499
Jednotková cena: 124.75 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Co ti přijde na mysl, když uslyšíš slovo pudink? Dobře známá pochutina, která ti už po první lžičce způsobuje pocit viny. My jsme si ale usmysleli, že pravé funkční jídlo, jakým je i náš PROTEIN PUDDING, musí obsahovat více z jedné důležité složky, a právě proto je tento produkt bohatý na obsah bílkovin. Abychom vylepšili nutriční hodnotu našeho sportovního dezertu, přidali jsme dva extra kvalitní bílkovinné zdroje (kasein a syrovátkovou bílkovinu). Bílkoviny přispívají k růstu svalové hmoty a k jejímu zachování, stejně jako k udržování normálního stavu kostí!* Formule neobsahuje přidaný cukr! * Vědecky dokázáné tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC)

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se smíchat 1 odměrku (40 g)  ve 250 ml vody a silně protřepejte, dokud nezhoustne. Následně přelijte do misky a konzumujte po některém jídle, nebo jím můžete některé jídlo i nahradit. Vychlazený pudink je ještě chutnější!

Namíchanou dávku skladujte při 4 °C a zkonzumujte do 2 dnů.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

40 g (1 dávka – 1 odměrka)

Energetická hodnota

144 kcal

Tuky

1,9 g

-   nasycené mastné kyseliny

0,8 g

Sacharidy

1,7 g

-   z toho cukry

1,6 g

Bílkoviny

30 g

Soli

0,04 g

SLOŽENÍ:

Příchuť dvojtá čokoláda: kaseinát draselný (mléko), koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), sušené plnotučné mléko, zahušťovadla: xantanová guma, karagenan; nízkotučný kakaový prášek (10-12%), čokoládovo-pralinkové aroma, aroma hořké čokolády, aroma čokolády na vaření, sladidla: sukralóza, acesulfam-K.

Příchuť panna cotta: kaseinát vápenatý (mléko), koncentrát syrovátkové bílkoviny (emulgátor: sójový lecitin), sušené plnotučné mléko, zahušťovadla: xantanová guma, karagenan; vanilkové aroma, jogurtové aroma, smetanové aroma, tvarohový prášek (mléko), sladidla: sukralóza, acesulfam-K.

UPOZORNĚNÍ:

Vyrobeno z mléka. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává sójové a vaječné bílkoviny a lepek, arašídy!