• +420 731 159 137

MEX Nutrition Ami-NO Pro 345 g

MEX Nutrition Ami-NO Pro 345 g

MEX Nutrition Ami-NO Pro 345 g

Cena: 469
Jednotková cena: 135.94 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 408 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: MEX Nutrition

MEX AMI-NO PRO je unikátní aminokyselinový přípravek určený ke konzumaci během tréninku. Na trhu s doplňky stravy budete jen těžko hledat přípravek srovnatelný co do bohatosti i účinnosti s MEX AMI-NO PRO.

MEX AMI-NO PRO spojuje velmi silné složky, jednotlivě klinicky ověřené, do velmi účinné formule, která mění pravidla hry ve Váš prospěch. Obsahuje 20 druhů aminokyselin ve své volné formě pro okamžité využití (z toho 4 800 mg L-leucinu), dále mTOR aktivátor a spouštěč syntézy proteinů, 2000 mg peptidů ve formě hedvábných aminokyselin – SAA, revolučních oligopeptidů srovnatelných s BCAA v regeneraci a anabolických reakcích, kdy každá využívá různé metabolické kanály.

MEX AMI-NO PRO také obsahuje 5 000 mg citrulin malátu, který zvedá tělesnou hladinu oxidu dusnatého (NO) podporujícího regeneraci. Je to jedna z nejvšestrannějších a nejhodnotnějších aminokyselin, která nepůsobí pouze samostatně, ale pomáhá také využívat BCAA pracujícími svalovými tkáněmi. Veškeré metabolické procesy vyžadují vodu, jejíž nedostatek může přivodit katabolické procesy a úbytek síly. Proto přípravek obsahuje i 900 mg elektrolytů, které mají zajistit dostatečnou hydrataci organismu. Kompletní profil aminokyselin (až 1500 mg) garantuje výskyt celé palety základních stavebních látek pro svaly a tím tedy řádnou syntézu bílkovin, zvláště užitečných v případě nedostatečného zásobování prostřednictvím přirozené stravy.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (16,4 g – 1 odměrka) rozmíchanou v 440 ml vody, nejlépe během tréninku. Důkladně protřepejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

16,4 g

Energetická hodnota

0 kcal

Vitamín B6

1,4 mg

Sodík

180 mg

Draslík

120 mg

Mikronizované BCAA (8:1:1)

(L-leucin, L-izoleucin, L-valin)

6000 mg

Citrulin DL-malát (2:1)

5000 mg

SAA – hedvábné aminokyseliny

(L-alanin 34,36%, L-glycin 27,23%, L-serin 9,58%, L-valin 3,49%, L-threonin 2%)

2000 mg

Profil aminokyselin

(Taurin,L-Glycin,L-glutamin,Kyselina L-asparagová,L-Tyrosin,L-Fenylalanin,L-Prolin,L-Lysin,L-Serin,L-Alanin,L-Threonin,L-Metoinin,L-Arginin,L-Histidin,L-Cystein,L-Tryptofan)

1500 mg

Směs elektrolytů

(dihydrát citrátu trisodného, chlorid draselný, hydrogenfosforečnan vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, chlorid sodný)

900 mg

SLOŽENÍ:

Kyselina citronová, přírodní barvivo, kyselina jablečná, přírodní a umělé aroma, sukralóza, oxid křemičitý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.