• +420 731 159 137

MEX Nutrition Amino 12K 300 tablet

MEX Nutrition Amino 12K 300 tablet

MEX Nutrition Amino 12K 300 tablet

Cena: 499
Jednotková cena: 166.33 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 434 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: MEX Nutrition

Kombinace 2000mg syrovátkových a hovězích aminokyselin v jedné tabletě řadí tento produkt na špičku při posouzení výkon / cena. Aminokyseliny, stavební kameny bílkovin mají zásadní význam pro regeneraci svalů a jejich růst. Pokud jsou konzumovány intaktní (neštěpené) bílkoviny, aminokyseliny se musí osvobodit z gastrointestinálního trávení ... a to stojí drahocenný čas a energii.

Intaktní bílkoviny se tráví mnohem déle a mohou způsobovat nepříjemné pocity v žaludku během fyzické zátěži. Amino 12K MEX mají jasnou výhodu nad intaktními bílkovinami v tom, že se rychle tráví, jsou bohaté na esenciální aminokyseliny a mají vysokou hladinu BCAA.

Amino 12K MEX obsahují částečně hydrolyzované bílkoviny získané ze syrovátky a hovězího masa, které se skládají z malých peptidových frakcí a snadno a rychle se vstřebávají do krevního oběhu. Tyto peptidy jsou k dispozici jako palivo pro svaly během a po intenzivním tréninku. Suplementace aminokyselinami prokázala výrazné zvýšení anabolické reakce v těle.

Amino 12K MEX se skládá:

Z hydrolyzovaného syrovátkového izolátu (HWPI) - syrovátka je bílkovina, kterou si vybírají miliony sportovců po celém světě. Důvodem je to, že syrovátka je lehce stravitelná a má komplexní spektrum aminokyselin. Je bohatá na rozvětvené nenasycené aminokyseliny (BCAA), které na rozdíl od jiných aminokyselin metabolizují přímo ve svalech.

Z hydrolyzovaného hovězího izolátu (HBPI) - je to nejnovější, nejmodernější protein na současném trhu. Hovězí maso konzumují všichni sportovci a zejména ti, kterým jde o velikost a mohutnost. Je dokázáno, že má lepší účinky než kuřecí maso, vejce, ryby a dokonce i mléko. Nyní máte všechny tyto výhody v lehce stravitelné formě. Dopřejte si klíčové složky těsně před a ihned po tréninku.

Klíčové vlastnosti Amino 12K MEX:

Vysoce aktivní proteinové frakce Anabolické hovězí aminokyseliny Ultra rychle působící syrovátkové peptidy Podpora růstu svalů a vyšší rychlost regenerace Pohodlné dávkování 1 balení obsahuje dávky až na dva měsíce

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (3 tablety) na lačno 2-3x denně před jídlem nebo po tréninku.* Pokročilí sportovci mohou užívat až 15 tablet denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 tablety

Energetická hodnota

24 kcal

Vitamín B6

0,5 mg

Bílkoviny

6 g

Alanin

298 mg

Arginin

154 mg

Kyselina asparagová

552 mg

Cystein

153 mg

Kyselina glutamová

1319 mg

Glycin

113 mg

Histidin

121 mg

Isoleucin

308 mg

Leucin

668 mg

Lysin

555 mg

Methionin

105 mg

Fenylalanin

129 mg

Prolin

209 mg

Serin

338 mg

Threonin

290 mg

Tryptofan

194 mg

Tyrosin

185 mg

Valin

354 mg

 

SLOŽENÍ:

100% hydrolyzovaný hovězí proteinový izolát (collagen free), hydrolyzovaný syrovátkový proteinový izolát (HWPI), celulosová guma, stearát hořečnatý, oxid křemičitý, pyridoxin hydrochlorid, povrch kapsle (acetátftalát celulózy).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.