• +420 731 159 137

MEX Nutrition Pure Creatine 454 g

MEX Nutrition Pure Creatine 454 g

MEX Nutrition Pure Creatine 454 g

Cena: 348
Jednotková cena: 76.65 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 303 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: MEX Nutrition

MEX Pure Creatine Monohydrate obsahuje ultra-mikronizovaný kreatin, tj. kreatin monohydrát, který je precizně rozemletý na miniaturní částice, protože touto úpravou se výrazně zvýší biologická dostupnost a využitelnost kreatinu v lidském těle. Současně se tím i zabrání možným trávicím nepříjemnostem, které mohou sportovci užívající běžný kreatin zažít - nadýmání a žaludečním křečím. MEX Pure Creatine Monohydrate je certifikovaný 100% farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin s výrobní technologií a známkou Creapure - které Vám zaručuje, že dostáváte absolutně nejlepší a nejčistší kreatin, jaký je momentálně možné vyrobit, a to se projeví i na Vašich výsledcích během užívání tohoto produktu!

Co tedy můžete od MEX Pure Creatine Monohydrate očekávat?

- Zvětšení objemu svalů a výrazné zvyšení síly - Dramatické zvýšení vytrvalosti a sportovní výkonnosti - Rychlé doplnění zásob ATP pro podávání špičkových výkonů - Maximalizaci tvorby energie ve Vašem těle - Potlačení vzniku kyseliny mléčné = méně únavy a bolesti ve svalech, více opakování, intenzivnější trénink - Už žádné křeče nebo trávicí problémy, které jste dosud mohli v souvislosti s užíváním kreatinu zažít

Hlavním a nejdůležitějším účinkem kreatinu je především jeho schopnost urychlovat resyntézu ATP (adenosintrifosfát), který svaly využívají jako zdroj energie při vytváření výbušné síly. ATP předá svalům energii tím, že poskytne 1 ze svých 3 molekul fosfátu, čímž se změní na ADP (adenosindifosfát) s 2 molekulami fosfátu. Zásoby ATP však svaly při intenzivní zátěži spotřebují za pár vteřin, a potom jako zdroj energie pro další kontrakce začnou svaly využívat glykogen, zároveň se však při spalování glykogenu začne vytvářet i kyselina mléčná, která způsobuje pálení a únavu svalů, až nakonec úplně zastaví další svalové kontrakce - svaly jsou vyčerpány, jejich síla rapidně klesla a nedokázaly již provést další opakování.

Při užívání kreatinu si Vaše tělo tento kreatin přemění na kreatin fosfát, který pak uloží do svalových buněk. Kreatin fosfát hraje klíčovou roli při resyntézy ATP: Předá ADP svou molekulu fosfátu, čímž se ADP změní zpětně opět na ATP, a může být znovu využit pro práci svalů. Rychlost a intenzita této resyntézy však závisí na množství kreatin fosfátu, který mají svalové buňky k dispozici, takže suplementace vhodným a efektivně se vstřebávající kreatinových doplňkem dokáže resyntézu ATP podstatně urychlit. MEX Pure Creatine Monohydrate je navržen tak, aby byla každá dávka kreatinu obsaženého v něm, kterou zkonzumujete ve Vašem organismu co nejlépe vstřebána, a maximální část z tohoto množství skutečně dopravena a zabudovaná do svalových buněk. Více kreatinu ve svalech znamená více síly, oddálení únavy, větší výdrž a výkonnost a extrémnější tréninky, což v konečném důsledku vyústí nakonec i do větších a rychlejších svalových přírůstků!

Kreatin navíc stimuluje taktéž i proteinovou syntézu - čím více kreatinu fosfátu se nachází ve svalech, tím více je v nich i zadržené vody, díky níž výrazně zvětší svůj objem. Hydratace svalových buněk podporuje proteinovou syntézu, omezuje degradaci svalové hmoty a zvyšuje i syntézu glykogenu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5,5 g) rozmíchanou v 250 ml vody 4-5x denně. Po 5-ti dnech užívání užívejte 1 dávku 1-3x denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5,5 g

Kreatin Monohydrát

5000 mg

GAMMA-R Absorbtion Complex

(Gamma Oryzanol (z rýžových otrub), Amylopektin)

500 mg

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.