• +420 731 159 137

MEX Nutrition Amino 20K 500 g

MEX Nutrition Amino 20K 500 g

MEX Nutrition Amino 20K 500 g

Cena: 449
Jednotková cena: 89.8 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: MEX Nutrition

Těžký silový trénink vytváří stres a svalovou destrukci. Aby bylo možné přivést organismus k adekvátní proteinové syntéze a tedy svalovému růstu je zapotřebí dodávka těch klíčových nutričních složek. Každé jídlo nabízí některé z nich, ale žádné není natolik komplexní a koncentrované, aby mohlo doplnit potřebné množství látek pro výživu rostoucího svalstva. Proteinový shake nabízí více esenciálních aminokyselin než celá jídla, ale to stále není ono. MEX AMINO 20K obsahuje směs nízkomolekulárních esenciálních aminokyselin, která poskytuje velmi důležité živiny v nejlepší bio-dostupnosti. MEX AMINO 20K obsahuje silnou kombinaci 8 mikronizovaných, rychle působících esenciálních aminokyselin, obrovskou dávku větvených BCAA ve volné formě a několik dalších živin a mikroživin, které synergicky pomáhají tělu absorbovat a využít tyto silné aminokyseliny pro svalovou regeneraci. MEX AMINO 20K obsahuje aminokyseliny pouze nejčistší farmaceutické kvality bez pojiv a plniv.

MEX AMINO nabízí:

Rozšíření tréninkových možností Zvýšenou retenci dusíku Zlepšenou svalovou regeneraci Zvýšený růst svalstva Sníženou svalovou únavu Usnadnění proteosyntézy Udržení čisté svaloviny

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (17,3 g – 2 odměrky) rozmíchat v 450-470 ml vody, nejlépe před, během a/nebo ihned po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

571 kcal

Tuky

38,2 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

9,2 g

Sacharidy

15,4 g

-  z toho cukry

8,9 g

Bílkoviny

37,4 g

Soli

0,2 g

Vláknina

7,9 g

 

SLOŽENÍ:

Pražené arašídy, izolát syrovátkové bílkoviny (z mléka), kakao (3), přírodní aroma (vanilka1, toffee2, čokoláda3), kokosový olej, emulgátor (lecitin), sladidlo (sukralosa). 1 Vanilka, 2 Toffee, 3 Čokoláda.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.