• +420 731 159 137

MEX Nutrition BCAA 9K 180 tablet

MEX Nutrition BCAA 9K 180 tablet

MEX Nutrition BCAA 9K 180 tablet

Cena: 399
Jednotková cena: 221.67 Kč / 100ks
DPH: 15%, Cena bez DPH: 347 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: MEX Nutrition

Unikátní anabolický poměr esenciálních aminokyselin BCAA 8:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) pro maximální a dlouhodobý svalový růst. Konečně se vám do rukou dostávají BCAA v koncentraci a v poměru, který není ničím limitován! Dopřejte svým svalům dlouhodobou zásobu anabolických prostředků, jenž podpoří váš cíl.

Čím intenzivnějšímu tréninku se věnujete, tím více je ve svalové tkáni využívána esenciální aminokyselina L-Leucin! Svalová tkáň ji upřednostňuje ve větší míře než další dvě aminokyseliny z řady BCAA. U intenzivního hardcore silového tréninku je využitelnost L-Leucinu dokonce až 4x větší! Aby byla maximálně podpořena využitelnost esenciálních aminokyselin je však potřeba je podávat společně, a to ve specificky významném poměru! Poměr 8:1:1 vám přinese právě to, co od vašeho tréninku čekáte - tvrdší a pevnější svaly.

Ukazuje se, že suplementace BCAA má vliv na únavu. Tento efekt BCAA na organismus nastává díky tomu, že tryptofan a BCAA mají stejný přenosový systém, který umožňuje jejich transport z krve do mozku. Tryptofan je klíčový při tvorbě hormonu serotoninu, který způsobuje únavu. Díky zvýšené suplementaci BCAA dochází ke snížení transportu tryptofanu do mozku, což v konečném důsledku znamená oddálení nástupu pocitu únavy.

Suplementace BCAA před a po výkonu je vhodná jako jeden ze základních doplňků stravy pro všechny druhy pohybové aktivity.

Výrobek je svým zaměřením určen pro:

-Kvalitní a rychlou regeneraci -Podporu nárůstu svalové hmoty -Zlepšení svalového výkonu -Ochranu svalové hmoty před poškozením namáhavým fyzickým výkonem -Ochranu svalové hmoty před devastací v průběhu snižování nadváhy -Oddálení nástupu pocitu únavy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 3 tablety 2x denně, nejlépe na lačno nebo před/po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 tablety

Vitamin B6

0,7 mg

Vitamin B12

1 mcg

L-Leucin; L-Isoleucin; L-Valin;

L-glycin; L-alanin

4,5 g

SLOŽENÍ:

Ostratní složení: kyselina stearová, mikrokrystalická celulóza.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.