• +420 731 159 137

MEX Nutrition Pure Glutamine 454 g

MEX Nutrition Pure Glutamine 454 g

MEX Nutrition Pure Glutamine 454 g

Cena: 449
Jednotková cena: 98.9 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Skladem
Výrobce: MEX Nutrition

MEX PURE GLUTAMINE mikronizovaná formule farmaceutické kvality. Produkt pomáhá obnovovat svalová poškození a redukuje katabolické reakce a tím podporuje růst svalové hmoty.

MEX PURE GLUTAMINE vám dodává více energie při fyzických aktivitách, ať už při kulturistice, běhání, plavání nebo jiné každodenní činnosti. Výrobek podporuje účinnější re-hydrataci, větší fyzickou vytrvalost, imunitní systém, trávicí systém a celkový tělesný i duševní stav. Odstraněním bolesti svalů a přestavbou svalových tkání, nejenže urychlíte regeneraci, ale také dosáhnete znatelně lepších sportovních výkonů.

L-glutamin je univerzální doplněk sportovní výživy. Zvětšuje buněčný objem, pomáhá efektivní proteinové syntéze, zabraňuje odbourávání bílkovin, optimalizuje hormonální sekreci a posiluje imunitní systém.

VE ZKRATCE: Podporuje vytváření zásob glykogenu Oživuje svalový růst Zvětšuje buněčný objem a hydrataci Podporuje imunitní systém Podporuje zdravé trávení

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5 g – 1 odměrka) rozmíchat v 200-250 ml vody, nejlépe 1 dávku 30 minut před tréninkem a 1 dávku 30 minut po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 odměrka)

Vitamín B6

0,5 mg

L-glutamin

5000 mg

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.