• +420 731 159 137

MEX Nutrition Gluta-Max 500 g

MEX Nutrition Gluta-Max 500 g

MEX Nutrition Gluta-Max 500 g

Cena: 460
Jednotková cena: 92 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 400 Kč
Dostupnost: Skladem

MEX GLUTA-MAX™ 500g - pozvedá L-Glutamin na vyšší úroveň!

Výhody: • Rychlejší svalová saturace • Dlouhodobá účinnost • Tzv. multi-angle koncept (vícerozměrná působnost glutaminu) • Obohacen o buněčný stimulant taurin • Navržen jako glutaminový matrix • Výborné aroma • Silný „Muscle Builder“

L-glutamin je univerzální doplněk sportovní výživy. Zvětšuje buněčný objem, pomáhá efektivní proteinové syntéze, zabraňuje odbourávání bílkovin, optimalizuje hormonální sekreci a posiluje imunitní systém. Využití samotného glutaminu, ale nemusí zabírat vždy a u všech, proto je často doplňován dalšími látkami jako taurin nebo kreatin pro dosažení lepších výsledků. Tento jev je způsoben tím, že rychlost trávení a biodostupnost glutaminu je u každého jedince individuální. Představujeme MEX GLUTA-MAX™ - první kompletní, „all in one“ glutaminovou směs! MEX GLUTA-MAX™ využívá několik forem glutaminu s různými rychlostmi vstřebávání a možnostmi dosažení cíle (schopnost různých chemických vazeb). Doplnili jsme také přesné množství synergicky působícího taurinu pro maximální zvětšení buněčného objemu a regeneraci, tedy procesů nutných pro rapidní svalový růst. Tato vícestranná koncepce, zajišťuje okamžité zvýšení hladiny glutaminu v krvi a to s dlouhodobým efektem. Takové biochemické prostředí se vzhledem k cíli, tedy svalovému růstu, stává nejvhodnějším. Výsledkem je tedy glutaminový preparát, který, pokud ne všemi tak alespoň jednou glutaminovou složkou vyhoví potřebě růstu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (5 g – 1 odměrka) rozmíchat v 200-250 ml vody, nejlépe 1 dávku 30 minut před tréninkem a 1 dávku 30 minut po tréninku.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

5 g (1 odměrka)

Vitamín B6

0,4 mg

GLUTA-MAX ™

5000 mg

SLOŽENÍ:

(L-glutamin USP, N-acetyl-L-glutamin, Glutamin AKG, L-alanyl-L-glutamin, glutamin ethyl ester, Taurin).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.