• +420 731 159 137

MEX Nutrition Matrix 10 2270 g

MEX Nutrition Matrix 10 2270 g

MEX Nutrition Matrix 10 2270 g

Cena: 929
Jednotková cena: 40.93 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 808 Kč
Dostupnost: Skladem

Nejvyspělejší a nejkomplexnější směsice proteinů na trhu! Revoluční Systém Postupného Uvolňování s maximální vstřebatelností !

Vlastnosti MEX MATRIX 10:

  • každá složka je nejvyšší kvality
  • 10 odlišných zdrojů proteinů, zajišťující postupné uvolňování a dlouhodobé vstřebávání
  • přídavek směsi a vitamínů pro optimální zpracování bílkovin a regeneraci.
  • dodává energii
  • rozvíjí čistou svalovinu
  • glutaminové peptidy brání rozpadu svalu
  • obsahuje nenasycené mastné kyseliny (EFA) i MCT olej
  • nevyvolává nadýmání ani podráždění žaludku, míchá se jednoduše, chutná výborně
  • bez přidaného tuku a cukru
  • neobsahuje cholesterol ani aspartam

Úplné spektrum vysoce kvalitních nutričních složek, nezbytných pro růst a regeneraci!

Protein Matrix: 10 technologicky vyspělých frakcí proteinů, na více než 7 hodin nepřetržité dodávky všech žádaných aminokyselin!

Absorption Matrix: maximální vstřebatelnost bílkovin díky strategickým živinným složkám!

Recovery Matrix: přídavek 2g L-Glutaminu !, více než 6g BCAA!

Energy Matrix: MCT, Taurin, Chróm

Power Matrix: 1g Beta-Alaninu*, 1g (300mg) HMB*

Performance Matrix: Extrakt z Palmy Trpasličí, ALA

Antioxidants Matrix: L-Karnosin, Vitamíny A, C, E

Transport Matrix: Bioperin

Vitamins and Mineral Matrix: každá odměrka obsahuje 50% tvojí denní potřeby

Matrix 10 je vědecky vytvořená směs desítky vysoce kvalitních proteinů (Izolát syrovátkové bílkoviny, třísložková proteinová směs (3 koncentráty syrovátkového proteinu), hydrolyzovaný syrovátkový protein, vaječný albumin, alfa a beta micelární kasein), kaseinát vápenatý, izolát mléčné bílkoviny, koncentrát mléčné bílkoviny) zajišťující postupné uvolňování klíčových aminokyselin do krevního oběhu. Různé rychlosti absorpce bílkovin umožňují prodloužení „doby zásobení” a zároveň poskytují kompletní soubor aminokyselin pro optimální regeneraci a nárůst svalového objemu. Matrix 10 zajišťuje aminokyseliny na dlouhé hodiny, současně však udržuje Tvoje tělo v optimálním anabolickém prostředí. Umožní Ti udržet rozvinuté svalstvo i po dobu silných diet. Matrix 10 je směs postupně uvolňovaných, lehce vstřebávaných bílkovin s velice nízkým obsahem sacharidů a tuků. Je skvělým doplňkem pro každý tréninkový program, orientovaný na tělesnou váhu i kondiční vytrvalost - bez ohledu na to zda jste profesionálním sportovcem či nikoli. Nízký obsah sacharidů činí Matrix 10 ideálním pro diety s cílem redukovat tuk a zlepšit zdravotní stav, stejně i v případě profesionálních sportovců, připravujících se na kulturistické soutěže. Je vhodný pro každodenní výživu sportovců navštěvujících fitness centra, kterým záleží na vytvarování postavy i bez nutnosti extrémní dřiny. Nemusíte počítat kalorie, Matrix 10 jich obsahuje velice málo. Matrix 10 obsahuje celé spektrum vitamínů a minerálů, potřebných pro správnou výživu a funkci svalových tkání. Mimo to obsahuje komplexy látek zajišťující správné vstřebávání, regeneraci a zlepšení fyzické výkonnosti. Dvě odměrky prášku Ti dodají plných 100% nejpotřebnějších vitamínů a minerálů. To všechno v jednom balení!

Výhody MEX MATRIX 10: - Technologicky vyspělý, vědecky analyzovaný - Více než 80% proteinu na 100g přípravku - Jen nejčistší forma syrovátkových bílkovin - Více syrovátkových izolátů než u konkurenčních výrobků - Hydrolyzované syrovátkové peptidy pro rychlejší dodávku aminokyselin - Izolát mléčných bílkovin - Uvolňování AM/PM proteinů - Unikátní aminokyselinový profil - Výborná chuť!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (28g – 1 odměrka) rozmíchanou v 250 ml vody, mléka nebo džusu. Důkladně rozmíchejte. Zkonzumujte ihned po přípravě.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

28 g (1 odměrky)

Energetická hodnota

110 kcal

Tuky

1,5 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,3 g

Sacharidy

1,5 g

-  z toho cukry

1 g

Bílkoviny

22,5 g

Sodík

0,07 g

Vláknina

0,1 g

Cholesterol

10 mg

Draslík

156 mg

Vitamín A

1500 UI

Vitamín B1

714 mcg

Vitamín B2

857 mcg

Niacin

10 mg

Kyselina pantotenová

5 mg

Vitamín B6

1,4 mg

Biotin

166 mcg

Kyselina listová

214 mcg

Vitamín B12

3 mcg

Vitamín C

30 mg

Vitamín D

200 UI

Vitamín E

16 UI

Vitamín K

28 mcg

Vápník

500 mg

Chrom

64 mcg

Měď

1 mg

Jód

107 mcg

Železo

8 mg

Hořčík

200 mg

Mangan

1 mg

Molybden

17 mcg

Fosfor

428 mg

Selen

33 mcg

Zinek

7 mg

L-glutamin

2 g

Beta-alanin

1 g

HMB

0,3 g

Aminokyselinový profil

 

Alanin

1,4 g

Arginin

0,6 g

Kyselina asparagová

3,4 g

Cystein

0,7 g

Kyselina glutamová

5,2 g

Glycin

0,4 g

Histidin

0,5 g

Isoleucin

1,9 g

Leucin

3 g

Lysin

2,8 g

Methionin

0,7 g

Fenylalanin

0,8 g

Proline

1,6 g

Serin

1,3 g

Threonin

1,9 g

Tryptofan

0,4 g

Tyrosin

0,8 g

Valin

1,7 g

SLOŽENÍ:

Exkluzivní Matrix 10 (22700 mg) - složení 10 proteinů: syrovátkový proteinový izolát, trojnásobná směs bílkovin (3krát rafinovaný syrovátkový proteinový koncentrát), hydrolyzovaný syrovátkový protein, vaječný albumin, micelární alfa a beta kasein, kaseinát vápenatý, izolát mléčných bílkovin, Absorption Matrix (alanin, arginin, kyselina asparagová, cystein, kyselina glutamová, glycin, histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, prolin, serin, threonin, tryptofan, tyrosin, valin), Recovery Matrix (L-glutamin), Energy Matrix (triglyceridy středně nenasycených mastných kyselin, slunečnicový olej, taurin, chrom pikolinát), Power Matrix (beta-alanin, HMB), Performance Matrix (Saw Palmetto extrakt, kyselina alfa-lipoová ALA), Antioxidants Matrix (karnosin, vitamin A, C, E), Transport Matrix (Bioperine *), Vitamins and Minerals Matrix (beta karoten - vitamín A, vitamín B1, vitamín B2, kyselinu pantotenová, vitamín B6, biotin, kyselina listová, vitamín B12, vitamín C, vitamín D, vitamín E, vitamín K1, pantothenát vápenatý, chrom nicotinate, měď glukonát, jodid draselný, oxid železitý, síran hořečnatý, magnesium, molybden, fosforečnan vápenatý, selen, oxid zinečnatý), přírodní a umělé aroma, xanthan, fosforečnan vápenatý, lecitin, acesulfam draselný, sukralóza.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.