• +420 731 159 137

MEX Nutrition Crea Tor 2270 g

MEX Nutrition Crea Tor 2270 g

MEX Nutrition Crea Tor 2270 g

Cena: 678
Jednotková cena: 29.87 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 590 Kč
Dostupnost: Skladem

MEX CREA-TOR PRO je exkluzivní synergický přípravek typu všechno v jednom, určený pro proces regenerace, sílu, objem a výkon. Obsahuje pouze ty nejlepší ingredience. Žádná plnidla ani pomocné látky. MEX CREA-TOR PRO obsahuje revoluční, tuk spalující škrobový polymer hydroxypropyl zesíťovaného fosfátu škrobu. Tento jedinečný sacharidový matrix poskytuje rychlé, avšak komplexní sacharidy s nízkým GI, a výborným potenciálem k regeneraci, doplnění živin svalům a resyntéze glykogenu. MEX CREA-TOR PRO obsahuje 12 gramů prvotřídního kreatinového matrixu, představující již osvědčený kreatin monohydrát, energii dodávající tri-kreatin malát a silně koncentrovaný kreatin HCL. Zahrnuje také 2 gramy aminokyselin s navázanými peptidy z izolátu hydrolyovaného syrovátkového proteinu a 2 gramy aminokyselin volných forem celého spektra pro okamžitý účinek a zotavení. Dále také fosfoelektrolyty a vitamíny pro dodatečnou podporu a optimaliaci kritických metabolických drah. MEX CREA-TOR PRO je mocná zbraň ve vašem kulturistickém arzenálu. Použijte jej k zesílení syntézy svalových proteinů a k zotavení nebo k boji s katabolickými procesy, které se vytvářejí během intenzivního cvičení.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (2 odměrky = 90 g) rozmíchanou v 450 ml vašeho oblíbeného nápoje (vody, džusu nebo mléka apod.) Důkladně rozmíchejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

90 g (2 odměrky)

Energetická hodnota

306 kcal

Tuky

0 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

71 g

-  z toho cukry

<0,5 g

Bílkoviny

4 g

Vitamín C

60mg/100%

Vitamín D

Thimain (Vitamín B1)

0,4mg /29%

Vitamín B6

0,5mg/ 25%

Vitamín B12

1,7mg/30%

Vápník

305mg/30%

Sodík

100mg/ 4%

Fosfor

200mg/ 29%

Hydroxypropyl zesíťovaného fosfátu škrobu (z brambor)

71 g

Kreatin Matrix

 

Kreatin Monohydrát

9 g

Tri-kreatin Malát

2 g

Core-Creat(TM) Kreatin HCL

1 g

Izolát hydrolyzovaného syrovátkového proteinu

2000 mg

Amino Matrix

2000 mg

Taurin, L-Glutamin, kyselina L-asparagová, L-tyrosin, L-leucin, L-valin, L-fenylalanin, L-prolin, L-lysin,

L-izoleucin, L-serin, L-alanin, L-threonin, L-methionin, L-arginin, L-glycin, L-histidin, L-cystein, L-tryptofan

Phospho-Electrolyte Matrix

900 mg

Hydrogenfosforečnan vápenatý, hydrogenfosforečnan draselný, Hydrogenfosforečnan sodný

SLOŽENÍ:

Kyselina citronová, směs vitamínů (kyselina askorbová, cholekalciferol, thiamin, pyridoxin HCL, kyanokobalamin, uhličitan vápenatý), přírodní a umělé aroma, přírodní barvivo, sójový lecitin, sukralóza.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.