• +420 731 159 137

MEX Nutrition Carbo Blast 2000 g

MEX Nutrition Carbo Blast 2000 g

MEX Nutrition Carbo Blast 2000 g

Cena: 488
Jednotková cena: 24.4 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 424 Kč
Dostupnost: Skladem

CARBO BLAST PRO je v rámci sportovní výživy přelomový a je tvořen absolutně unikátním makronutričním polymerem. Představujeme revoluční hydroxypropyl zesíťovaného fosfátu škrobu (Hydroxypropyl Distarch Phosphate – HDP) – prvotřídní sacharid, který dodává to, co vosková kukuřice pouze slibovala, ale neuspěla. Vyšší molekulární hmotnost HDP v kombinaci s velmi rychlým vyprázdněním z žaludku pomáhá při doplnění glykogenu a dobití energie bez negativních vedlejších účinků rychlých sacharidů. HDP se rychle tráví a navíc má nízký glykemický index (GI), což znamená, že na rozdíl od dextrózy, maltodextrinu a fruktózy z něj nebudete přibírat. Ve skutečnosti poslední výzkumy ukazují, že HDP může dokonce spalovat tuk stimulováním termogeneze stejně, jako to dokážou proteiny! MEX CARBO BLAST PRO má výjimečné kvality a je vhodný prakticky pro každou část dne včetně noci. Může být užíván jako samostatný produkt nebo může být připojen k jakémukoliv jinému doplňku jako jsou kreatin, protein, aminokyseliny, NO-boostery nebo i spalovače tuků!

PŘEDNOSTI VÝROBKU: - DALŠÍ GENERACE SACHARIDŮ – DOPOMÁHÁ UDRŽET ENERGII A VÝDRŽ – MW 1.5 KRÁT VYŠŠÍ NEŽ VOSKOVÁ KUKUŘICE – GI NIŽŠÍ NEŽ KTERÝKOLIV JINÝ SACHARIDOVÝ PRÁŠEK – STUDIE UKAZUJÍ, ŽE HDP MÁ TERMOGENNÍ EFEKT

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (1 odměrka = 50 g) rozmíchanou v 340 ml vašeho oblíbeného nápoje (vody, džusu nebo mléka apod.). Důkladně rozmíchejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

50 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

196 kcal

Tuky

0 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

49 g

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

0 g

Soli

0 g

Vláknina

0 g

SLOŽENÍ:

Hydroxypropyl fosfátu škrobu (z brambor) (průměrná molekulární hmotnost 2 200 000 daltonů), enzymaticky modifikovaný škrob (z kukuřice), náhražka kakaa (karob), přírodní a umělé aroma, sójový lecitin, sukralóza.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.