• +420 731 159 137

MEX Nutrition Size Max 6800 g

MEX Nutrition Size Max 6800 g

MEX Nutrition Size Max 6800 g

Cena: 1 099
DPH: 15%, Cena bez DPH: 956 Kč
Dostupnost: Skladem

Sacharidovo-proteinový koncentrát. 22% bílkovin.

stručná charakteristika: -Efektivní nárůst svalové hmoty! Buduje svaly, odbourává tuk -Zaručuje stálý přísun živin a energie potřebných pro tvrdé tréninky a svalový nárůst -Po stagnaci znovu nastartuje proces růstu svaloviny -Pouze kvalitní suroviny s vysokou nutriční hodnotou, žádný levný cukry a plniva. -Výborná chuť! -Obsah MCT a esenciální mastné kyseliny pro další energetické využití -Žádné nadýmání nebo plynatost -Nízkotučný, s nízkým glykemickým indexem -Glutaminové peptidy pro správnou regeneraci a trávení

Máte pocit, že už se ve svých kulturistických výsledcích neposouváte ? Může se Vám zdát jakoby jste narazili do bariéry, kterou nejde prolomit. Ale zdání klame My, pracovníci týmu MEX, pozorujeme a hodnotíme výsledky v kulturistických a silových sportech, abychom pochopili co je příčinou stagnace svalového růstu a zastavení silového výkonu. Zjistili jsme, že i po zvyšování intenzity tréninků, je výsledek neúměrný tomuto nasazení. Klíčem je zde strava a výživové doplňky. To bylo důvodem pro vývoj výrobku MEX SIZE MAX. SIZE MAX obsahuje ty nejkvalitnější zdroje proteinů (ISO-95, WPC-85, MPC, MPI, EA a CC), sacharidů (oves, ječmen) a tuků (MCT, len) – pečlivě vybrané složky, které Vám pomůžou k vyrýsované postavě a obnoví budovaní svalstva tak, jak jste byli zvyklí z prvních dnů v tělocvičně!

Žádné levné cukry a rostlinné proteiny! Jen kvalitní zdroje bílkovin, sacharidů a tuků! Vysoce kvalitní svalová hmota vyžaduje kvalitní výživu! Každý, kdo se snaží budovat svalovou hmotu a sílu, ví, jak těžké je spolykat dostatečné množství klíčových živin potřebných pro růst. Organizované stravování každý den je také problematické pro ty, kteří prostě nemají čas. Gainery v těchto situacích přichází vhod a nabízí rychlé a snadné řešení pro naplnění denní nutriční potřeby sportovce. SIZE MAX je téměř úplně bez cukru! Kromě malého množství cukru dodaného pro chuť a aroma, neobsahuje SIZE MAX levný ovocný cukr. Víme, že svalová hmota vyžaduje kvalitní výživu. Komplexní sacharidy poskytují prodlouženou a stabilní dodávku energie - vytvářejí prostředí příznivé pro růst svalů. To je důvod, proč jako zdroj sacharidů používáme organický oves a ječmen. Charakterizuje je nízký glykemický index (GI), pomalé trávení, vysoký obsah vlákniny - oves a ječmen nabízejí nejlepší řešení pro příjem kalorií v každodenní výživě a pomůže vám získat svaly na úkor tuků! Přirozeně se vyskytující organické vlákniny v těchto sacharidech pomáhají kontrolovat hladinu cholesterolu a hladinu cukru v krvi. SIZE MAX je také téměř zcela bez tuku ! SIZE MAX obsahuje velmi málo tuku ve formě esenciálních mastných kyselin, které skutečně pomáhají spalovat Váš tělesný tuk, namísto jeho ukládání. Pomáhají také s trávením. SIZE MAX obsahuje speciální patentovanou směs, bohatou na živiny - urychluje regeneraci a podporuje anabolismus.

Glutamin - Peptidy: Výborné účinky L-glutaminu ovlivňující výkon sportovce jsou omezeny tělesnou schopností jeho absorpce. Přirozená forma glutaminu je nejlépe využitelná a účelná při konzumaci na lačno. To je důvod, proč jsme se rozhodli využít glutaminový peptid namísto volného L-Glutaminu . Tato přirozenější varianta glutaminových peptidů je až 5 krát účinnější než tradičně používaný L-Glutamin. Zlepšení trávení, správný buněčný metabolismus nebo regenerace jsou jedněmi z mnoha pozitivních účinků této formy glutaminu.

- Kyselina alfa-lipoová: Zlepšuje distribuci živin. Připravuje svalstvo přednostním využíváním živin. Pracuje také synergicky s kreatinem!

- Vitamíny a minerální směs: Intenzivní trénink zvyšuje tělesnou potřebu nejen kalorií, ale stejně tak stopových prvků a živin. Jejich nedostatkem se zhoršuje regenerace. * Komplex trávicích enzymů - zajišťuje maximální využití a synchronizaci procesů všech složek v maximální míře

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (3 odměrky prášku = 113 g) rozmíchanou v 350 ml vody, mléka nebo džusu.

Pro dosažení lepšího efektu užijte další dávku přibližně 8 hodin po první.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

113 g/%DDD

Energetická hodnota

435 kcal

Tuky

3,5 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

2 g

Sacharidy

77 g

-  z toho cukry

6 g

Bílkoviny

25 g

Sodík

90 mg

Vláknina

7 g

Cholesterol

55 mg

Draslík

145 mg

Vitamíny a minerály

 

Vitamín A

675 I.U./25%

Vitamín D

40 I.U./10%

Vitamín E

3,5 I.U./25%

Vitamín C

18 mg/30%

Thiamin (vitamín B1)

1,1 mg/80%

Riboflavin (vitamín B2)

300 mcg/19%

Niacin (vitamín B3)

3,6 mg /20%

Vitamín B6

1,4 mg/70%

Vitamín B12

2,5 mcg/41%

Kyselina listová

50 mcg/25%

Biotin

100mcg/70%

Vápník

20 mg/2%

Hořčík

10,4 mg 3%

Zinek

1,1 mg/7%

Měď

250 mcg/**

Selen

7 mcg/**

Aminokyselinový profil

 

Kyselina glutamová

4,4 g

Leucin

2,25 g

Isoleucin

1,12 g

Valin

1,11 g

SLOŽENÍ:

Syrovátková směs (koncentrát syrovátkové bílkoviny-WPC, izolát syrovátkové bílkoviny-WPI), koncentrát mléčné bílkoviny, glutamin peptidy, L-Glycin, kaseinát vápenatý, vaječný bílek-Protein albumin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin. MEX CLEAN CARB MATRIX: modifikované brambory a kukuřičný škrob, rýžový škrob, organická ovesná mouka, vysokomolekulární organický ječmen, inulin (z čekanky). MEX LIPOSORB MATRIX: Medium Chain Triglyceridy (MCT), lněná semínka - prášek. MEX VITA-MIN MATRIX: retinylacetát, cholekalciferol, DL-alfa tokoferol acetát, kyselina askorbová, thiamin mononitrát, riboflavin 5 'fosforečnan sodný, nikotinamid, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin, kyselina L-glutamová, D-biotin, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, oxid zinečnatý, chlorid draselný, oxid měďnatý, seleničitan sodný. Ostatní složky: odstředěné mléko-prášek, přírodní a umělé aroma, celulosová guma, sojový lecitin (emulgátor), acesulfam draselný.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.