• +420 731 159 137

MEX Nutrition Nitro Whey 2270g

MEX Nutrition Nitro Whey 2270g

MEX Nutrition Nitro Whey 2270g

Cena: 799
Jednotková cena: 35.2 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 695 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

MEX NITRO WHEY je to nejlepší ze světa vysoce kvalitních a chuťově delikátních proteinů. Obsahuje kombinaci rychle působících bílkovin, jako jsou WPC, WPI, SPI a přídavek hydrolyzovaných peptidů, což z něj dělá jeden z nejlepších proteinových přípravků, sloužící jako surovinový základ pro vybudování pevné svalové hmoty.

MEX NITRO WHEY je to nejlepší ze světa vysoce kvalitních a chuťově delikátních proteinů. Obsahuje kombinaci rychle působících bílkovin, jako jsou WPC, WPI, SPI a přídavek hydrolyzovaných peptidů, což z něj dělá jeden z nejlepších proteinových přípravků, sloužící jako surovinový základ pro vybudování pevné svalové hmoty. Každá dávka MEX NITRO WHEY obsahuje 21g aminokyselin s vysokou biologickou dostupností a pouze 1 gram tuku, což jsou ideální parametry pro přípravu potréninkového koktejlu se silným regeneračním efektem. MEX NITRO WHEY je založen na unikátní skladbě aminokyselinového profilu kombinujícího zvýšené množství argininu a glutaminu s rozvětveným řetězcem aminokyselin (BCAA). Arginin s peptidickou vazbou je vyšší forma této aminokyseliny, která zvyšuje nárůst svalové hmoty prostřednictvím stejných mechanismů jako při působení l-leucinu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (30 g – 1 odměrka) rozmíchanou v 200-250 ml vašeho oblíbeného nápoje (vody, džusu nebo odstředěného mléka apod.). Důkladně promíchejte.

Pro dosažení nejlepších výsledků užívejte 2-3 odměrky, dle potřeby.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

30 g (1 odměrka)

Energetická hodnota

120 kcal

Tuky

1 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

<0,5 g

Sacharidy

6 g

-  z toho cukry

2 g

Bílkoviny

21 g

Sodík

180 mg

Vláknina

1 g

Cholesterol

20 mg

Draslík

250 mg

Vitamín A

0 mg

Vitamín C

0 mg

Vápník

100 mg

Železo

0,16 mg

 

SLOŽENÍ:

WHEY X Blend 80% (Ultra and Micro-Filtered Whey Protein Concentrate, Cold-Filtered Whey Protein Isolate), Izolát sójového proteinu 20%, odstředěné sušené mléko, glycin, glutamin peptid, sójový lecitin, přírodní a umělé aroma, celulózová guma, sukralóza, acesulfam draselný, kyselina citrónová a jablečná (pouze v jahodové příchuti), Káva bez kofeinu (pouze v příchutích cappuccino a čokoláda).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.