• +420 731 159 137

MEX Nutrition Gain Pro 2722 g

MEX Nutrition Gain Pro 2722 g

MEX Nutrition Gain Pro 2722 g

Cena: 830
Jednotková cena: 30.49 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 722 Kč
Dostupnost: Skladem

MEX HIGH PROTEIN GAIN PRO je směs živočišných bílkovin v koncentraci 47% v kombinaci s kvalitním sacharidem původem z kukuřice a rýže. Tato kombinace silných aktivních složek zahrnuje sacharidy s nízkými a vysokými glykemickými indexy, které udržují stabilní hladinu inzulínu a zajišťují zachování energie během dne. Tento přípravek obsahuje vysokou dávku proteinu, důležitého prvku pro růst svalové tkáně. MEX GAIN PRO neobsahuje laciné cukry ani plnidla a je výborným řešením pro navýšení síly, výdrže, nasazení a svalové pumpy. Přidaný glutamin zajišťuje účinné zotavení svalové tkáně.

PŘEDNOSTI VÝROBKU: - GAINER ČISTÉHO SVALSTVA S VYSOKÝM OBSAHEM PROTEINU – HUSTÁ KRÉMOVÁ STRUKTURA A PLNÁ CHUŤ – SYROVÁTKOVÝ, KASEINOVÝ, VAJEČNÝ A HOVĚZÍ PROTEIN – SYROVÁTKOVÉ, HOVĚZÍ A GLUTAMINOVÉ PEPTIDY – JEDINÉ ZDROJE KOMPLEXNÍCH SACHARIDŮ

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (3 odměrky prášku = 113 g) rozmíchané v 350 ml vašeho oblíbeného nápoje (vody, džusu nebo odtučněného mléka apod.). Důkladně promíchejte.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

113 g (3 odměrky)

Energetická hodnota

414 kcal

Tuky

0,8 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

0,45 g

Sacharidy

54 g

-  z toho cukry

0 g

Bílkoviny

47,5 g

Sodík

120 mg

Vláknina

2 g

Cholesterol

20 mg

Draslík

150 mg

SLOŽENÍ:

GAIN PRO SUSTAINED RELEASE PROTEIN MATRIX (koncentrát syrovátkové bílkoviny [MLÉKO], ), izolát hydrolyzované hovězí bílkoviny, izolát mléčné bílkoviny [MLÉKO], glutaminové peptidy [PŠENICE], vaječný albumin), kukuřičný škrob, rýžová guma, lecitin [SÓJA] (emulzifikátor), acesulfam K, sukralóza.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.