• +420 731 159 137

MEX Nutrition Nitro Pro 180 tablet

MEX Nutrition Nitro Pro 180 tablet

MEX Nutrition Nitro Pro 180 tablet

Cena: 449
DPH: 15%, Cena bez DPH: 390 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Nitro Pro je unikátní NO stimulant, který způsobuje enormní napumpování svalových buněk až s osmihodinovým účinkem. Jeho hlavním úkolem je zvýšení průtoku krve do svalů, což známe pod názvem "svalová pumpa".

- Zvětšuje sílu svalů a svalovou hmotu - Výrazně urychluje regeneraci - Zabraňuje ochabnutí svalů při námaze - Nejlepší aminokyselinový doplněk na světě

Díky přítomnosti třech velmi kvalitních forem argininu, dochází ke zvýšení průměru krevních cév a tím pádem k efektivnímu transportu živin. Nitro Pro vytváří optimální anabolické prostředí pro svalový růst, zabraňuje kontraproduktivním katabolickým procesům a zvyšuje sekreci HGH, IGF - 1 a inzulínu. Nitro Pro pomáhá navozovat pozitivní dusíkovou bilanci, která pomáhá k růstu svalové hmoty. Velká výhoda tohoto výrobku spočívá především v jeho délce účinnosti, během níž je zajišťována dlouhodobá stimulace produkce NO.

Nitro Pro obsahuje: L -arginin ( čistá forma) - poskytuje nejvyšší kvalitu aminokyseliny L –arginin ve volné formě, je zodpovědný za zvýšení sekrece růstového hormonu stimulujícího dělení buněk. Alfa - ketoglutarát ( AAKG ) - dokonale zvyšuje hladinu argininu v krvi, je jediná molekula, která se skládá z argininu a AKG, je dobrý aktivátor anabolických katalyzátorů HGH , IGF- 1 , a inzulínu Arginin HCL - forma argininu podporující efektivnější činnost trávicího ústrojí včetně vstřebávání klíčových živin. ORGANIC NITRATE MATRIX: Extrakt z červené řepy - pomáhá snižovat krevní tlak. Kreatin nitrát - Kreatin nitrát patří mezi jeden z nejrozpustnějších kreatinů s nejlepší využitelností. Dvě účinné látky, vázané v chemické vazbě, zabezpečují uvnitř svalových buněk maximálně anabolizující účinky a okamžitou hydrataci, se zvětšením jejich rozměru, přičemž v mimobuněčných prostorech se voda neváže, nedochází k zalévání a ke zhoršení vzhledu ani navzdory brutálnímu nárustu síly a zvětšování objemu! Předností kreatin nitrátu je i to, že nitrát působí na rozšiřování cév úplně odlišným způsobem, než je u obvyklých přípravků pro zvýšení nitrix oxidu, a zabezpečuje dlouhodobé napumpování během více hodin a úžasnou žilnatost.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 3 tablety 1-3x denně.

Po 2 měsících přerušte užívání alespoň na 1 měsíc.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

3 tablety

L-ARGININ MATRIX

 

L – arginin

1000 mg

L-arginin alfa-ketoglutarát

1000 mg

L-arginin HCL

225 mg

ORGANIC NITRATE MATRIX

 

Extrakt z řepy červené

2000 mg

Kreatin nitrát

200 mg

Arginin nitrát

25 mg

SLOŽENÍ:

Mikrokrystalická celulóza, celulózová guma, kyselina stearová, Silica, stearát hořečnatý.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.