• +420 731 159 137

MEX Nutrition Hydro Beef Protein 1816 g

MEX Nutrition Hydro Beef Protein 1816 g

MEX Nutrition Hydro Beef Protein 1816 g

Cena: 1 169
Jednotková cena: 64.37 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 1017 Kč
Dostupnost: Skladem

100 % Hydro Pro je proteinový suplement založený na hydrolyzátu syrovátkové bílkoviny a hovězího masa! Exkluzivní profil bílkovin zodpovědných za svalový nárůst má také zásadní vliv na prudké zrychlení tohoto procesu. 100 % Hydro Pro, pod který se podepsal i čtyřnásobný vítěz Arnold Classic - Flex Wheeler je velmi kvalitní produkt, který se Vám stane výborným pomocníkem při tvarování Vaší postavy! Profesionálně zvolený profil obsažených aminokyselin má také za cíl zvýšení hladiny oxidu dusnatého, což roztažením cév krevního oběhu podporuje snadný transport potřebných živin na klíčová místa.

MEX HYDRO BEEF PRO je úžasný proteinový doplněk. Je to jeden z nejlepších produktů na trhu, založený na hydrolyzovaném izolátu hovězího proteinu. Tento přípravek dodává svalům potřebné stavební prvky k rychlému růstu, takže můžete pocítit rozdíl dokonce již po prvním cvičení. MEX HYDRO BEEF PRO je z 95% předtrávený a může tak být snadno vstřebán s malým nebo žádným dodatečným trávením. Jeho celková doba absorpce se může pohybovat kolem pouhých 12 – 15 minut, zatímco u klasického izolátu syrovátkového proteinu je k úplnému strávení a vstřebání zapotřebí minimálně 50 – 60 minut. MEX HYDRO BEEF PRO je nejčistější dostupný protein. Hlavní složkou je 97% izolát ryzího hovězího proteinu (BPI 97%), který, na rozdíl od glutenu, mléka a sóji, neobsahuje žádné sacharidy, tuky, cholesterol ani alergeny.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku 1-3x denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g

Energetická hodnota

354 kcal

Bílkoviny

88 g

Sacharidy

< 1 g

z toho cukry

0 g

Tuky

0 g

z toho nasycené mastné kyseliny

0 g

Vlákniny

< 1 g

Sodík

142 mg

Draslík

91 mg

Vápník

77 mg

Železo

0,55 mg

SLOŽENÍ:

Izolát hydrolyzované hovězí bílkoviny (HBPI 97%), kaseinát vápenatý, přírodní a umělé aroma, hydrogenfosforečnan vápenatý, sůl, sukralóza, acesulfam K.

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.