• +420 731 159 137

Fitness Authority Gear Mass Shock 6800 g

Fitness Authority Gear Mass Shock 6800 g

Fitness Authority Gear Mass Shock 6800 g

Cena: 1 099
Jednotková cena: 16.16 Kč / 100g
DPH: 15%, Cena bez DPH: 956 Kč
Dostupnost: Zboží je nedostupné

Mass Shock je gainer nové generace. Je to gainer nejvyšších kvalit s obsahem komplexního spektra sacharidů a proteinovou směsí, který nabízí všechny živiny potřebné a důležité pro rychlý rozvoj svalové hmoty a síly. Je vhodný pro jedince se zvýšeným energetickým výdejem a sportovce, kteří touží po rychlém rozvoji svalové hmoty a síly.

Mass Shock je produkt určený pro přípravu výživného sacharid-proteinového nápoje, který uspokojuje potřebu těla při zvýšené svalové námaze - zejména pro sportovce a kulturisty. Každá dávka šejku dodá 40 gramů bílkovin a tím podporuje růst a udržování svalové hmoty i zdravých kostí. Kromě toho, každá dávka výrobku obsahuje 136 g sacharidů (jednoduché a složité), které jsou hlavním zdrojem energie pro pracující svaly. Vzhledem k tomu, že sacharidy pomáhají udržovat správné fungování mozku, je požití alespoň 130 g sacharidů denně základem pro zdravého dospělého jednice, nemluvě o výkonných, tvrdě trénujících sportovcích. Mass Shock neobsahuje levné a nepříliš vhodné zdroje bílkovin jako sóju nebo pšenici. Obsahuje pouze nejhodnotnější a nejefektivnější složky a směsi jako např. syrovátkový proteinový koncentrát (Carbelac ®), syrovátkový proteinový izolát (ISOLACA ®), hydrolyzát syrovátkového proteinu (Optipep ™) nebo hydrolyzovaný kasein (PeptoPro ®). Disponují sacharidovými frakcemi s diferencovaným glykemickým indexem (glukóza a maltodextrin) ve vhodných poměrech. Ty jsou zárukou správně sestaveného složení produktu, nejlépe se hodící ke svému účelu – energie pro svaly a mozek, svalový i silový pokrok.

Carbelac® - Whey Protein Concentrate WPC je koncentrovaný protein získaný ze syrovátky. Vyrábí se pomocí ultra-filtrační technologie a obsahuje velké množství bílkovin a aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA).

Isolac® - Whey Protein Isolate Whey Protein izolát je vyroben pomocí technologie známé jako Cross-Flow mikrofiltrace (CFM); přirozeným procesem, který využívá keramické membrány k odstranění tuku a laktózy bez použití tepla a chemických látek. Isolac® má až 90% obsah bílkovin. Tento sofistikovaný postup zabraňuje denaturaci bílkoviny, udržuje kvalitní profil minerálních a mléčných složek. Výstupní proteiny jsou mimořádně čisté, prakticky bez tuku a obsahují pouze stopové množství laktózy.

Optipep™ - Hydrolyzovaný syrovátkový protein Syrovátkové bílkoviny jsou tvořeny dlouhými řetězci aminokyselin, které drží pohromadě peptidové vazby. Hydrolyzovaný syrovátkový protein je produkován při procesu známém jako enzymatická hydrolýza, kde jsou enzymy (přirozeně se vyskytující proteiny produkované všemi živými buňkami) využity k uvolňování těchto vazeb. Tímto procesem se vytváří peptidy různých velikostí a volné aminokyseliny. Výrobce: V licenci pro G.E.A.R. 836 Grundy Ave. Holbrook NY 11741 vyrábí Fitness Authority.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Doporučuje se užívat 1 dávku (200 g - 4 odměrky) rozmíchanou v 400 ml vody nebo odtučněného mléka. Užívejte ½ -1 dávky 45 až 75 minut před tréninkem a ½ -1 dávky ihned po tréninku.

V ne-tréninkové dny užívejte 1 dávku mezi jídly, nebo můžete 1 dávku rozdělit do více porcí a užívat 2-3x denně.

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Tabulka nutričních hodnot:

100 g (2 odměrky)

Energetická hodnota

375 kcal

Tuky

2,5 g

-  z toho nasycené mastné kyseliny

1,6 g

Sacharidy

68 g

-  z toho cukry

10 g

Bílkoviny

20 g

Soli

0,1 g

Vláknina

1 g

 

SLOŽENÍ:

Komplex sacharidů (maltodextrin, glukóza), komplexní protein (mléčný proteinový koncentrát, syrovátkový proteinový koncentrát Carbelac ®, syrovátkový proteinový izolát ISOLACA ®, syrovátkový proteinový hydrolyzát PeptoPro Optipep ™, hydrolyzovaný kasein (mléko ®)], kakao1, zahušťovadlo (xantanová guma), aromata, pigmenty (červená řepa7, karamel1, 2,3, beta-karoten4, 5.6).

UPOZORNĚNÍ:

Může obsahovat stopy sóje, vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Tento výrobek je určen pro zvláštní výživu a je vhodný pro sportovce. Užívejte tento produkt ve spojení s jídlem, jako součást zdravé a vyvážené stravy, nikoliv pouze jako náhradu. Nepřekračujte doporučené dávkování! Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladuje v suchu při teplotě do 30 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.